Obserwuj nasze profile social media

 • jeangrey2020 jean

  W przypadku prostych sklepów internetowych na pewno można samemu sobie to ogarnąć. Ale już w przypadku bardziej skomplikowanych projektów trzeba się niestety odezwać do jakiejś zewnętrznej firmy. Znajomy ma sklep z koszulkami i chciał żeby klient miał możliwość wizualizacji jak dany nadruk będzie prezentował się na konkretnej koszulce. Widział jakieś wtyczki do tego ale żadna w sumie się nie sprawdziła z tego co mówił. Ogarnęła mu to firma z Nowego Sącza ( chyba e-prom ? ). Ale póki nie ma takich komplikacji to dobrze jest samemu dzięki takim poradnikom próbować swoich sił ze sklepem www

 • Piotrek Ząbecki

  Ciekawy i przydatny wpis :) ja cały czas staram się ulepszać i rozwijać swój sklep internetowy. Ostatnio zacząłem uzywac wtyczki do wordpressa PlaySMS WooCommerce, która jest sporym ułatwieniem w prowadzeniu sklepu, ale przedewszystkim w komunikacji z klinetem.

 • Ciekawy temat! Dzięki za wyświetlenie :)

 • shoshana

  Własny sklep nietrudno założyć. Przy odpowiedniej wiedzy lub znajomościach nawet nie jest tak kosztowny jak by się to mogło zdawać. Ja znam się na programowaniu, koleżanka na marketingu. W duecie udało nam się stworzyć wspólnie sklep. Na wielu rzeczach udało nam się zaoszczędzić, dlatego z przyjemnością zainwestowałyśmy w rynki zagraniczne dzięki firmie Nowe Kolory.

 • Rafał

  Z tzw. trików koniecznie umieść słowa kluczowe w alt-ach do obrazków i mocno zwróć uwagę na pierwszy nagłówek na stronie. Plus oczywiście słowa kluczowe dobrze widoczne w opisach na stronie. Do dobierania słów kluczowych polecam Ubersuggest i starego dobrego Keyword Plannera :)

 • Anna

  Świetny artykuł, dzięki Maria :) może ktoś tutaj mi poradzi jeśli chodzi o SEO sklepu. Próbuję na własną rękę w oparciu o wiedzę internetową optymalizować teksty, bo niedługo startuję. Jakie narzędzia powinnam wykorzystać? Może znacie jakieś mało znane, ale skuteczne triki? Z góry dzięki.

 • pawelcyzman

  Fajny, „kieszonkowy” poradnik, tylko nie wiem czy początkującego ikomersiaka nie przerazi mnogość rzeczy o które trzeba zadbać (+ zebrać minimalną dawkę wiedzy pozwalająca na swobodną rozmowę ze specem od danego punktu). Ze swojej strony, jako ewangelista wysokiej jakości contentu produktowego, mogę tylko zachęcić do optymalizacji opisów produktów już od samego początku. Wielu błędów można dzięki temu uniknąć (np. http://aboutproducts.pl/blog/antyopisy-produktow-czyli-dlaczego-nie-kupuja). Niestety im dalej w las (bardziej leciwe bazy opisów produktów), tym częściej się okazuje, że jest sporo później do nadrobienia w tym temacie.

 • Stephany

  Świetny poradnik Marysiu i na dodatek wpadł w moje ręce w idealnym momencie :) Właśnie przygotowuję się do odpalenia mojego drugiego sklepu, ale kilka porad zastosuję także przy pierwszym.

  Szczególnie zainteresowała mnie usługa Google Shopping. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat jej skuteczności?