Moliwości FreshMaila

Proste i skuteczne wysyłki SMS

Jeśli chcesz dotrzeć do niemal 100% odbiorców
i poświęcić na to zaledwie parę minut,
zacznij korzystać z wysyłek SMS.

Wyślij zapytanie

Masowa wysyłka SMS

Kampania SMS to sprawdzony sposób na osobistą komunikację z klientami. Wysyłaj powiadomienia oraz specjalne oferty na ich smartfony i miej pewność, że je otworzą.

Średnio aż 95% wiadomości zostaje przeczytanych, co czyni SMSy najskuteczniejszą formą dotarcia do klientów.

Wysyłka SMS dymek 1

Email i SMS - osiągnij jeszcze lepsze wyniki

Najlepsze efekty sprzedażowe osiągniesz łącząc wysyłkę mailingu z kampanią SMS. W pierwszym kanale komunikacji możesz dokładniej opisać swoją promocję lub ofertę oraz ładnie ją zwizualizować. Natomiast dzięki SMS-owi dotrzesz do większej liczby swoich klientów i poinformujesz ich, że na skrzynce odbiorczej czeka na nich wyjątkowa wiadomość.

Wyślij zapytanie

Wybierz nadawcę

Nazwa nadawcy to najważniejszy czynnik, który ma wpływ na to, czy Twoi odbiorcy otworzą od Ciebie wiadomości. Nie pozwól więc, by otrzymywali je od z nieznanego numeru. Zamiast tego wybierz unikalną nazwę nadawcy. Dzięki temu każdy klient będzie mieć zawsze pewność, że to właśnie Ty przesyłasz mu ofertę. Wykorzystując unikalną nazwę nadawcy zadbasz też o wiarygodność oraz wizerunek swojej firmy.

Personalizuj

Spraw, by Twoi odbiorcy mieli wrażenie, że każda wiadomość jest pisana specjalnie dla nich. Zrobisz to, zwracając się do nich po imieniu. Pozwoli to zwiększyć zaangażowanie klientów oraz sprawi, że Twój SMS marketing stanie się jeszcze skuteczniejszy.

Segmentuj

Jest to bardzo ważna funkcja, zwłaszcza jeśli oferujesz szeroką gamę produktów lub usług. Dzięki niej podzielisz klientów na grupy pod względem zainteresowań i dostosujesz do nich unikalny przekaz marketingowy. Tak, by każdy odbiorca otrzymał to, co interesuje go najbardziej. Ma to niebagatelny wpływ na efektywność Twoich kampanii.

Sprawdzaj raporty

We FreshMailu otrzymasz dokładne raporty po każdej wysyłce. Dzięki temu będziesz móc stale wyciągać wnioski i optymalizować swoje kampanie, by stale zwiększać swoje przychody.

Cennik wysyłek SMS we FreshMailu

1 000
SMSów

150

5 000
SMSów

700

10 000
SMSów

1300

25 000
SMSów

3000

50 000
SMSów

5700

100 000
SMSów

9500

Podane ceny są kwotami netto

Napisz do nas

Chcesz dowiedzieć się więcej i poznać warunki cenowe? Wypełnij poniższy formularz, a my wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Lub skontaktuj się bezpośrednio:

sprzedaz@freshmail.pl