Poznaj nas

Od 2008 roku nieustannie stawiamy na rozwój, zarówno firmy jak i narzędzia, dzięki któremu zwykły komunikat stać się może niebanalnym przekazem email marketingowym. Dzięki bliskiej współpracy z naszymi Klientami, każdego dnia udoskonalamy FreshMaila, tak aby spełniać coraz nowsze wymagania i stawać się bezsprzecznie najlepszym systemem do email marketingu na świecie.

Misja

Tworzenie najbardziej przyjaznego rozwiązania służącego do budowania relacji pomiędzy marką a klientem.

Wizja

Dostarczanie łatwego w użyciu narzędzia do spersonalizowanej i wielokanałowej komunikacji z odbiorcami oraz utrzymywanie najwyższego poziomu obsługi klienta.

Historia

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 10 lat. Przez ten czas zmieniał się nasz produkt oraz kultura organizacyjna. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie, dzięki któremu FreshMail wciąż się rozwija.

Zobacz film

Zespół

FreshMail to nie tylko niezawodny system do email marketingu, to także zespół profesjonalistów, specjalizujący się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu email marketingu. Ludzie agencji FreshMail to eksperci z pasją podchodzący do swojej pracy i czerpiący satysfakcje z sukcesów swoich Klientów.

Zobacz zdjęcia z życia firmy :)