Customer Success: obsługa klienta to wartość dodana

Na co zwrócić uwagę i jak wybrać system do email marketingu? Czy pomyślałeś, aby wziąć pod uwagę również support, jaki daje Ci dostawca wraz z systemem? Zobacz dlaczego Customer Success ma znaczenie.

Jak usprawnić lejek sprzedaży w B2B dzięki email marketingowi?

Zobacz, jakie są główne etapy lejka sprzedaży w B2B, jakie cele powinieneś sobie postawić na każdym z nich oraz jak email marketing może Ci pomóc w procesie, jakim jest przekształcenie anonimowego odbiorcy w zadowolonego i lojalnego klienta.

Wysyłaj perfekcyjne newslettery

Darmowy e-book od FreshMail

"21 parametrów do sprawdzenia zanim wyślesz kampanię"

Przykłady konkursów – czyli o tym, jak marki angażują fanów

Zobacz przykłady konkursów, jakie marki organizują aby zaangażować swoich fanów. Czerp inspiracje i dobre pomysły, aby samemu przeprowadzić ciekawy, przynoszący wartość Tobie jak i uczestnikom konkurs.

18 ekspertów, 8 pytań o content marketing – jak tworzyć dobre treści

O to jak tworzyć dobre treści zapytaliśmy 18 ekspertów branży internetowej! #FreshMailWie - teraz dowiedz się i Ty :)

Crowdfunding w Polsce – czyli jak wspierać kreatywnych. Wywiad z Marcinem Galickim z Wspieram.to

Marcin Galicki - pomysłodawca i założyciel platformy crowdfundingowej Wspieram.to, marketingowiec, startupowiec, zapalony entuzjasta. W naszym wywiadzie mówi, jak narodził się pomysł stworzenia Wspieram.to i jaka jest ogólna idea crowdfundingu.

18 growth hacków dla e-commerce

Growth hacki dla e-commerce pomogą Ci budować listę i sprzedawać, a przez to Twój sklep i przychody wzrosną. Zastosuj te 18 growth hacków korzystając z naszych porad i przykładów.

Jak interpretować wskaźniki w email marketingu i podnieść skuteczność

Czy patrzysz we właściwy sposób na wskaźniki email marketingu w ecommerce? Dowiedz się jak analizować listę i segmenty odbiorców w kontekście zakupowym oraz jakie wynikają z tego korzyści!

[checklista] Jak zrobić newsletter w 10 krokach

Nie wiesz jak zrobić swój pierwszy newsletter? Na naszej checkliście znajdziesz wszystkie narzędzia i potrzebne informacje, żeby stworzyć od podstaw wiadomość godną zapamiętania. Zobacz jak to zrobić krok po kroku.

[Darmowy e-book] Wykorzystaj wiedzę o zachowaniach odbiorców i dowiedz się jak zwiększyć sprzedaż w e-sklepie

Pobierz darmowy e-book o najważniejszych sposobach wykorzystania wiedzy na temat klientów ecommerce i dowiedz się jak zwiększyć sprzedaż w e-sklepie.

Stwórz szablon newslettera używając HTML

Dobrze zakodowany szablon newslettera to klucz do sukcesu całej kampanii mailingowej. Musi dobrze wyświetlać się zarówno na monitorach komputerów jak i na tabletach czy smartfonach. W tym artykule poznasz podstawowe zasady tworzenia szablonu newslettera za pomocą HTMLa.

Najważniejsze wskaźniki mailingu, które powinieneś śledzić a pewnie tego nie robisz

Prowadzenie działań marketingowych bez danych, przypomina jazdę samochodem z zamkniętymi oczamiUpewnij się czy wiesz wszystko o swoich kampaniach i na bieżąco monitorujesz najważniejsze wskaźniki swoich mailingów.

FreshMail i #beciaki – dołącz do akcji

Włącz się do akcji #beciaki. Kup bilet na konferencję MailMyDay 2017 lub Poranków z email marketingiem. A może audyt email marketingowy?  Pieniądze ze sprzedaży przeznaczymy na pomoc Ani Tułeckiej.

21 growth hacków, które szybko zwiększą Twoją listę mailingową

Growth hacking podbija świat dając firmom niespotykane dotąd wyniki marketingowe, więc może pomóc i Tobie. Mamy dla Ciebie 21 szybkich i łatwych do wdrożenia growth hacków, które przyspieszą proces zbierania listy mailingowej w Twojej firmie.

Poranki z Email Marketingiem wracają w październiku ze świeżą dawką wiedzy

Już 17 października rozpoczynamy kolejny cykl Poranków z Email Marketingiem, podczas których zespół FreshMaila podzieli się swoją wiedzą z pasjonatami e-marketingu w aż 5-u Polskich miastach! Sprawdź o czym będziemy mówić i zapisz się już dziś.

Książka Marketing za przyzwoleniem – dlaczego warto przeczytać?

Chcesz trafiać do osób zainteresowanych Twoją marką? Powinieneś stosować zasadę permission marketing. Twórcą tej idei jest Seth Godin, poświęcił jej całą książkę: “Marketing za przyzwoleniem”. Jeśli jeszcze jej nie przeczytałeś, powinieneś jak najszybciej uzupełnić te braki!

[Kompendium wiedzy] Jak znaleźć darmowe zdjęcia do newslettera, social media, bloga, strony internetowej

Co zrobić, jeśli nie masz do dyspozycji ogromnego budżetu ani sztabu grafików, a chcesz wykorzystywać angażujące treści wizualne w swoich działaniach marketingowych? W naszym kompendium znajdziesz garść porad jak znaleźć najlepsze darmowe grafiki w sieci.

12 najlepszych źródeł danych marketingowych, statystyk, wykresów i badań

Interesują Cię nowe źródła danych marketingowych? Mamy dla Ciebie 12 najlepszych serwisów, w których znajdziesz statystyki, wykresy, wyniki badań, raporty i wiele innych.

Nowe funkcje Facebooka, Instagrama i Twittera istotne z perspektywy marek

Poznaj nowe funkcje Facebooka, Instagrama i Twittera, które pozwolą Ci efektywniej angażować społeczności skupione wokół Twojej marki.

Ważne daty w ecommerce

Okazji zakupowych w Internecie jest tyle, ile jesteś w stanie wymyślić. Niemniej jednak są daty, na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę. W tym artykule znajdziesz ważne daty w ecommerce, które warto zapamiętać i zapisać w swoim kalendarzu.