Dlaczego landing page nie działa? Najczęstsze błędy na stronach docelowych

Twój landing page nie działa i nie wiesz co może być tego przyczyną? Poznaj najczęstsze problemy dotyczące tworzenia stron docelowych. Ich rozwiązanie jest często bardzo proste!

7 wymagających, ale niezwykle skutecznych rodzajów contentu (cz.2)

Chcesz jeszcze lepiej prowadzić content marketing i generować więcej leadów? Poznaj te 7 typów treści, które pozwolą Ci zwiększyć ilość generowanych leadów i ruchu na stronie.

10 prostych i efektywnych rodzajów contentu (cz.1)

Chcesz prowadzić działania content marketingowe, ale nie wiesz w jaki sposób tworzyć skuteczną treść? Mam dla Ciebie poradnik o 10 najprostszych rodzajach contentu, które dają realne efekty i nie wymagają wiele pracy. Wypróbuj je samodzielnie i zobacz, jak skuteczne mogą być.

Jak odbiorca widzi błędy w Twojej kampanii

Czy zastanawiałeś się, jak Twoje błędy w email marketingu wyglądają od strony odbiorcy? Jak może na nie reagować i do jakich wniosków dochodzić? W tym artykule podjęliśmy próbę “wejścia w skórę” subskrybenta i pokazania, jakie emocje mogą mu towarzyszyć.

Więcej niż Employer Branding – rekrutuj skutecznie wykorzystując email marketing

Poznaj sposoby, dzięki którym łatwo dotrzesz do najbardziej wymagających kandydatów i włącz do swojej strategii rekrutacyjnej nowoczesne narzędzia, które pomogą Ci zbudować silną markę pracodawcy.

Real Time Marketing w email marketingu [Przykłady]

Real Time Marketing to dewiza jedynie social media? Niekoniecznie. Również w email marketingu można znaleźć wiele świetnych przykładów wykorzystania działań w czasie rzeczywistym. Poznaj przykłady RTM w kampaniach mailingowych, oparte o dwa sportowe wydarzenia: Euro 2016 i Olimpiadę w Rio.

[Wywiad] Latająca Szkoła dla Kobiet: Bój się i rób!

Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły dla Kobiet, jak sama mówi, pomaga za jej pośrednictwem kreatywnym kobiecym biznesom rozwijać skrzydła. W naszym wywiadzie mówi o tym, dlaczego kryzysy to nieunikniona część każdego biznesu i dlaczego newsletter jest głównym narzędziem sprzedaży w jej biznesie.

Email marketing dla wydawnictw – zwiększaj liczbę klientów!

Chcesz pozostać w kontakcie z odwiedzającymi stronę Twojego wydawnictwa? Wykorzystaj email marketing, który pomoże Ci budować i zwiększać bazę czytelników. Z tego artykułu dowiesz się, jak prowadzić w tej branży działania email marketingowe i dzięki niemu rozwijać swój biznes wydawniczy.

Czy zgodność z prawem zwiększa konwersję? Prawne aspekty email marketingu

Przestrzeganie norm prawnych to podstawa dla email marketerów, aby w pełni wykorzystywać potencjał sprzedażowy relacji z konsumentami. Weź udział w naszym webinarium i sprawdź, jakie są prawne aspekty email marketingu oraz czy prowadzisz swoje działania zgodnie z obowiązującym prawem.

[FAQ] Co to jest CTR, czyli najczęściej zadawane pytania o współczynnik kliknięć

Kiedy należy uznać, że wskaźnik CTR kampanii email jest zbyt niski? Co zrobić, żeby odbiorcy klikali w linki w mailingu? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w naszym FAQ, w którym zebraliśmy najczęściej zadawane pytania o wskaźnik kliknięć.

Email marketing dla NGO

Email Marketing jest najskuteczniejszym narzędziem promocji w działaniach organizacji pozarządowych. Dzieje się tak dlatego, że email dociera z przekazem do konkretnych odbiorców i jest przy tym stosunkowo tani. Zobacz, jakie są podstawowe elementy dobrego Email Marketingu w NGO.

16 największych błędów w social media

Nie wiesz, czego unikać w zarządzaniu social media, by uniknąć kryzysów? Poznaj te 16 największych błędów, które są bardzo często popełniane i są źródłem problemów zarówno dużych jak i małych marek.

Mikromomenty a SEO

Zobacz co to są mikromomenty Google i jak je wykorzystać w swojej strategii SEO i content marketingowej.

3 najlepsze momenty na sprzedaż w ecommerce

Zobacz jak przygotować wiadomości email, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać najlepsze momenty na sprzedaż w Twoim ecommerce. 

Jak przygotować dobry webinar?

Zobacz, jak przygotować dobre webinarium, co możesz dzięki niemu zyskać, jakich platform użyć i w jaki sposób promować swoje wydarzenie.

Znaczenie koloru w mailingu

To, w jakim odcieniu zaprojektujesz swój mailing, będzie miało znaczenie w jego odbiorze. Zobacz, jakie jest znaczenie koloru w mailingu, jakie wzbudza emocje i jak marki je wykorzystują.

5 rodzajów wiadomości powitalnych, których potrzebuje ecommerce modowy

Zobacz jak Twój ecommerce modowy może wykorzystać wiadomości powitalne i zaoferuj klientom coś więcej, poza sprzedażą świetnych ubrań. Dzięki tym technikom niezapomniane doświadczenie zakupowe gwarantowane!

Co nowego we FreshMailu – miliard wysłanych maili i nagroda SME Awards 2016

Drugi kwartał 2016 zamykamy we FreshMailu z pierwszym miliardem wysłanych maili w ciągu jedno miesiąca oraz nagrodą SME Awards 2016 w garści! Dociera do nas wiele informacji, które potwierdzają, że nasza codzienna praca jest przez Was mocno doceniana. Dziękujemy!

[MEGAPORADNIK] Promocja w internecie – trendy, tricki i porady ekspertów

Mamy dla Ciebie obszerny poradnik z 10 najważniejszymi metodami promocji w internecie. Znajdziesz w nim porady, trendy, najnowsze dane i wypowiedzi ekspertów na temat marketingu w sieci.