3 najlepsze momenty na sprzedaż w ecommerce

Zobacz jak przygotować wiadomości email, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać najlepsze momenty na sprzedaż w Twoim ecommerce. 

Jak przygotować dobre webinarium?

Zobacz, jak przygotować dobre webinarium, co możesz dzięki niemu zyskać, jakich platform użyć i w jaki sposób promować swoje wydarzenie.

Znaczenie koloru w mailingu

To, w jakim odcieniu zaprojektujesz swój mailing, będzie miało znaczenie w jego odbiorze. Zobacz, jakie jest znaczenie koloru w mailingu, jakie wzbudza emocje i jak marki je wykorzystują.

5 rodzajów wiadomości powitalnych, których potrzebuje ecommerce modowy

Zobacz jak Twój ecommerce modowy może wykorzystać wiadomości powitalne i zaoferuj klientom coś więcej, poza sprzedażą świetnych ubrań. Dzięki tym technikom niezapomniane doświadczenie zakupowe gwarantowane!

Co nowego we FreshMailu – miliard wysłanych maili i nagroda SME Awards 2016

Drugi kwartał 2016 zamykamy we FreshMailu z pierwszym miliardem wysłanych maili w ciągu jedno miesiąca oraz nagrodą SME Awards 2016 w garści! Dociera do nas wiele informacji, które potwierdzają, że nasza codzienna praca jest przez Was mocno doceniana. Dziękujemy!

[MEGAPORADNIK] Promocja w internecie – trendy, tricki i porady ekspertów

Mamy dla Ciebie obszerny poradnik z 10 najważniejszymi metodami promocji w internecie. Znajdziesz w nim porady, trendy, najnowsze dane i wypowiedzi ekspertów na temat marketingu w sieci.

Skuteczne CTA – 13 inspirujących przykładów

Jak najprościej zwiększyć ilość kliknięć w kampaniach email? Doprowadź do perfekcji swoje CTA! Zobacz 13 przykładów konwertujących wezwań do działania, które pomogą Ci zwiększyć ilość kliknięć w mailingach.

[FAQ] Co to jest współczynnik otwarć, czyli najczęściej zadawane pytania o Open Rate

Jeśli nie masz pewności czy prawidłowo analizujesz Open Rate swoich kampanii, sprawdź nasz zbiór FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania związane ze wskaźnikiem otwarć.

[Raport] Email marketing 2016 to mobile, personalizacja i automatyzacja

Zobacz co nowego w email marketingu. Przeanalizowaliśmy Raport Strategiczny IAB Internet 2015/2016. Najnowsze statystyki, e-marketingowe trendy oraz prognozy ekspertów w jednym miejscu.

Jak obniżyć koszt reklam PPC?

Zajmujesz się reklamami w Adwords i na Facebooku? Możesz obniżyć ich koszt stosując się do tych prostych porad. Przeczytaj i zacznij płacić mniej za swoje reklamy PPC.

Inspirujące mailingi na lato

O sukcesie Twoich działań decyduje przede wszystkim wybór najbardziej efektywnego narzędzia w kontekście Twojej grupy docelowej. W tym artykule znajdziesz najciekawsze mailingi tego sezonu, z których możesz czerpać inspirację.

Skuteczny email marketing, czyli jak zwiększyć ROI

Według DMA, średni zwrot z inwestycji, jaki przynosi wysyłka kampanii mailingowej to 3800%. Dowiedz się, jak zwiększyć te wyniki i osiągnąć znacznie wyższy wskaźnik ROI swoich kampanii mailingowych.

[Raport] Video marketing w polskich firmach

Zobacz dlaczego video to najlepiej dopasowana do potrzeb klientów forma komunikacji.

Marketing treści to must have 2016 roku + przykłady content marketingu FreshMaila

Sprawdź dlaczego content marketing to marketingowy must have i zobacz przykłady działań z zakresu content marketingu, które stosujemy we FreshMailu.

Microcontent – najskuteczniejsza metoda zarządzania social media za darmo

Zarządzasz profilami społecznościowymi i chcesz zwiększyć zasięgi, budować markę i relację z odbiorcami? Microcontent pomoże Ci robić to wszystko, czego nie da się osiągnąć publikując przypadkowe posty.

3 najprostsze sposoby na zbieranie listy mailingowej

Chcesz zacząć zbieranie listy mailingowej? Przygotowaliśmy dla Ciebie 3 metody, dzięki którym możesz od zaraz zacząć pozyskiwać leady dla swojego biznesu.

Dlaczego należy testować każdy mailing przed wysyłką

Jeśli uważasz, że testowanie mailingu przed wysyłką jest niepotrzebną stratą czasu, najwyższa pora, abyś poznał 8 zagrożeń, które mogą Cię spotkać na drodze do udanej kampanii.

Nadawca z Gmail? Twój email nie wpadnie do inboxa

Zmiana w polityce DMARC. Jeśli wysyłasz newsletter z adresu z Gmaila Twoja dostarczalność może drastycznie spaść, ponieważ wiadomości zostaną odrzucone.

33+ najlepsze narzędzia dla freelancerów

Zebraliśmy dla Ciebie ponad 30 narzędzi, dzięki którym jako freelancer możesz znacząco poprawić efekty, tempo i wygodę swojej pracy. Wiele z nich jest darmowych, a wszystkie warto przetestować.