Oferta

Korzystasz z aplikacji, sprawdź szczegóły swojego planu tutaj

Alternatywne produkty

Chcąc dostarczyć Ci jak najlepsze rozwiązania łączymy siły z MailerLite >

Z tego względu pewne usługi w naszej aplikacji nie są już dostępne. Mamy dla Ciebie atrakcyjne alternatywy! Sprawdź co poniższe aplikacje mają do zaoferowania!

Do zobaczenia po nowej stronie mocy!

MailerLite + FreshMail = MailerLite Polska

Zróbmy wspólnie krok w stronę przyszłości polskiego e-mail marketingu. FreshMail i MailerLite uruchomili nową platformę: MailerLite Polska. To cała polska wiedza i wsparcie ekspertów i ekspertek z FreshMaila połączona z najnowocześniejszymi narzędziami MailerLite.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mogę sprawdzić warunki i plan, z którego obecnie korzystam?

Jeśli posiadasz konto we FreshMailu, a pierwszy zakup w systemie został dokonany przed 1 marca 2024 r., informacje o Twoich aktualnych produktach i usługach znajdziesz na Twoim koncie w aplikacji w zakładce “Płatności” -> “Mój plan”.

W przypadku, gdy rozliczasz się z nami na podstawie umowy licencyjnej, wszelkie szczegóły znajdziesz właśnie tam.

Chcę przetestować aplikacje FreshMail, czy to nadal możliwe?

Ze względu na połączenie sił między FreshMailem, a MailerLite od 1 marca 2024 r. nie ma możliwości przetestowania aplikacji FreshMail. Zapraszamy Cię do założenia konta testowego i przetestowania MailerLite Polska.

Czy migracja jest obowiązkowa?

Możesz korzystać z naszej aplikacji do końca lutego 2025 roku. W związku z tym migracja do innego narzędzia jest obowiązkowa, aby dalej korzystać z usług e-mail marketingowych.

Korzystam z SMS we Freshmailu, czy mogę kupić nową paczkę?

Obecnie we FreshMailu nie sprzedajemy produktu jakim są SMSy. Zachęcamy jednak do zapoznania się z ofertą firmy SerwerSMS z grupy Vercom. Adres do kontaktu z bok@serwersms.pl.

Posiadam niewykorzystane kredyty w ramach planu Płać za wysłane. Czy mogę je zrealizować w MailerLite?

Tak! Skontaktuj się z nami na adres migracja@freshmail.pl, a przeliczymy Twoje niewykorzystane środki z planu Płać za wysłane na kredyty, którymi możesz opłacić Twój plan w MailerLite.

Mój plan we FreshMailu jeszcze się nie skończył. Czy mogę przejść do MailerLite bez ponoszenia strat?

Tak! Jeśli chcesz zmigrować się do MailerLite przed wygaśnięciem Twojego planu we FreshMailu, napisz do nas na adres migracja@freshmail.pl, a my przeliczymy Twoją niewykorzystaną część planu na kredyty w MailerLite. Możesz nimi opłacić Twój plan w MailerLite.