Maile transakcyjne a RODO – co musisz wiedzieć?

RODO w dużym stopniu wpłynęło na email marketing. Czy przepisy te również odnoszą się do maili transakcyjnych? Sprawdź, co musisz wiedzieć.

Program lojalnościowy w Twoim e-sklepie – wszystko, co warto wiedzieć

71% badanych konsumentów korzysta z programów lojalnościowych. Co więcej, 93% uczestników wykazuje w nich dużą aktywność. Czy to oznacza, że Ty również powinieneś go wdrożyć w swoim e-sklepie?

Co piszczy w świecie SEM i SEO – relacja z semKRK #14

Piątkowy wieczór (6 marca) spędziliśmy z prosecco w ręku, uczestnicząc w kolejnej edycji konferencji semKRK, której byliśmy partnerami.

Unikalne hasła i weryfikacja dwuetapowa (2FA) – wprowadź je natychmiast!

Jeżeli za każdym razem stosujesz to samo hasło lub różne jego wariacje, a do tego nie używasz weryfikacji dwuetapowej, wiele ryzykujesz.

Oficjalne stanowisko w sprawie incydentu bezpieczeństwa z dnia 24 lutego 2020

W dniu 24 lutego 2020 r. w godzinach nocnych wykryliśmy na części kont dziwną aktywność. Okazało się, że ktoś próbował zalogować się do systemu FreshMail, używając prawdopodobnie wykradzionej z innego serwisu bazy adresów mailowych. Dowiedz się więcej.

Jak łatwo wizualizować dane dzięki Google Data Studio?

Google Data Studio to narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób możesz wizualizować dane. Twoje raporty staną się szybsze w tworzeniu oraz łatwiejsze w analizie.

Top 10 reklam z Super Bowl 2020

Super Bowl to nie tylko święto futbolu amerykańskiego. To również najczęściej komentowany festiwal spotów reklamowych na świecie.

Nie wykorzystujesz tych funkcji systemu FreshMail? Wiele tracisz!

Korzystasz w swojej pracy z FreshMaila? A może zastanawiasz się, czy jest to narzędzie, które spełni Twoje oczekiwania? Poznaj kilka funkcji i nowości, które mogły umknąć Twojej uwadze.

Krok ku przyszłości – czyli #9 Aula Polska Kraków

Kolejna edycja Auli Polskiej Kraków przeniosła nas w czasie, a dokładnie w przyszłość, gdyż przyświecały nam tematy związane z trendami oraz wyzwaniami w digital marketingu w 2020 roku.

Marketingowe trendy i wyzwania na 2020 rok [PORADNIK]

21 ekspertów opowiada o marketingowych trendach i wyzwaniach, jakie stoją przed firmami oraz specjalistami w 2020 r. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę.

Omnichannel marketing – jak wybrać najskuteczniejsze kanały promocji?

Kampanie omnichannel mogą przynieść Ci wiele korzyści, ale również wiele komplikacji. Postaw na sprawdzone narzędzia komunikacji, dzięki którym lepiej dotrzesz do swoich klientów

Jak wyciągnąć więcej z raportów kampanii mailowych?

Dowiedz się, jak wykorzystać informacje z raportów kampanii mailingowych, aby zwiększyć efektywność kolejnych wysyłek.

Wszystko, co musisz wiedzieć o segmentacji bazy i personalizacji maili

Dowiedz się, jak poprawnie podzielić bazę mailową ze względu na dane o odbiorcach i jak wykorzystać je do skutecznej personalizacji.

[CASE STUDY] Promocja programów partnerskich za pomocą email marketingu

Budzisz się rano. Wstajesz, nalewasz kawę do filiżanki i siadasz przed komputerem. Otwierasz laptopa, a Twoim oczom ukazuje się kwota 2 756,25 złotych.

Badania transakcyjne, czyli jak słuchać głosu klienta

Coraz więcej firm ma świadomość tego, że klientów trzeba pytać o zdanie, a co więcej - na podstawie ich opinii zmieniać sposób swojego działania. W jaki sposób, kiedy i kogo pytać?

Jak zbudować silną markę osobistą dzięki webinarom? Poznaj opinie ekspertów!

Sprawdź, jak nasi eksperci używają webinarów, aby zwiększyć zaangażowanie swoich odbiorców i budować silną markę osobistą.

Marketing w branży nieruchomości – jakie narzędzia wybrać?

Wydawać się może, że odpowiednia lokalizacja i atrakcyjna cena mieszkania czy domu to szybka droga do sukcesu w branży nieruchomości, czyli do sprzedaży bądź wynajmu. To jednak za mało, by oferta wyróżniła się na tle innych.

Webinary – wszystko co musisz wiedzieć, by je zorganizować

Według badań 73% liderów marketingu i sprzedaży B2B uważa webinary za najlepszy sposób na generowanie wysokiej jakości leadów. Sprawdź, jak je zorganizować.