6 zasad wpływu wg Cialdiniego i jak możesz je wykorzystać w email marketingu

W marketingu często spotkamy się z różnymi sposobami na zdobycie klienta. Czy 6 reguł wpływu wg Roberta Cialdiniego można z powodzeniem wykorzystać w email marketingu? Sprawdź!

Czego o email marketingu nauczą Cię reklamy Super Bowl 2017

Porcja spotów, na które cały rok czekają zarówno widzowie jak i marketerzy z całego świata! Zobacz reklamy Super Bowl, które zainspirują Twoje działania.

Wysyłaj perfekcyjne newslettery

Darmowy e-book od FreshMail

"21 parametrów do sprawdzenia zanim wyślesz kampanię"

9 sprawdzonych sposobów na skuteczne kampanie świąteczne

Chciałbym podzielić się z Tobą moimi przemyśleniami w zakresie tego, jak przygotować skuteczne kampanie świąteczne, które możesz wykorzystać w swojej komunikacji email marketingowej.

Czego świąteczne reklamy wideo mogą Cię nauczyć

Przygotowaliśmy kilka przykładów reklam świątecznych, które mogą stać się dla Ciebie inspiracją, przy tworzeniu Twojej kampanii w email marketingu w tym wyjątkowym okresie w roku. Zobacz, czego świąteczne reklamy wideo mogą nauczyć email marketera.

Świąteczna kampania marketingowa, która sprawia, że czujesz ducha świąt [KONKURS]

Na pewno spotkałeś się ze świąteczną kampanią marketingową, która szczególnie Ci się spodobała. Opowiedz nam o niej i zdobądź szansę na wygranie atrakcyjnych nagród! Weź udział w naszym konkursie i spraw sobie prezent w postaci wartościowych, branżowych książek.

18 ekspertów, 8 pytań o content marketing – jak tworzyć dobre treści

O to jak tworzyć dobre treści zapytaliśmy 18 ekspertów branży internetowej! #FreshMailWie - teraz dowiedz się i Ty :)

Książka Marketing za przyzwoleniem – dlaczego warto przeczytać?

Chcesz trafiać do osób zainteresowanych Twoją marką? Powinieneś stosować zasadę permission marketing. Twórcą tej idei jest Seth Godin, poświęcił jej całą książkę: “Marketing za przyzwoleniem”. Jeśli jeszcze jej nie przeczytałeś, powinieneś jak najszybciej uzupełnić te braki!

Nowe funkcje Facebooka, Instagrama i Twittera istotne z perspektywy marek

Poznaj nowe funkcje Facebooka, Instagrama i Twittera, które pozwolą Ci efektywniej angażować społeczności skupione wokół Twojej marki.

Jak obniżyć koszt reklam PPC?

Zajmujesz się reklamami w Adwords i na Facebooku? Możesz obniżyć ich koszt stosując się do tych prostych porad. Przeczytaj i zacznij płacić mniej za swoje reklamy PPC.

23 najlepsze darmowe narzędzia social media

Zarządzasz profilami społecznościowymi i potrzebujesz narzędzi? Mamy dla Ciebie 23 świetne, a przy tym całkowicie darmowe aplikacje i programy, które wspomogą Twoją pracę od zaraz.

3 sposoby na zwiększenie sprzedaży w Dzień Matki

Dzień Matki to idealna okazja, aby zwiększyć sprzedaż. Poznaj 3 sposoby, dzięki którym w tym dniu, spieniężysz relacje, które budowałeś z odbiorcami przez cały rok.

33 inspirujące case study do wykorzystania w Twoich działaniach e-marketingowych

Zebraliśmy 33 inspirujące case study z zakresu e-marketingu, dzięki którym nauczysz się jak prowadzić własne działania na najlepszych branżowych przykładach.

Jak wykorzystać Big Data w ecommerce

Big Data, mimo 15-letniej historii, wciąż rodzi więcej pytań niż odpowiedzi. Przeczytaj jak możesz wykorzystać ten model zbierania danych w swoim sklepie internetowym.

Jak FreshMailowy ficzer może stać się bugiem. Studium własnego przypadku.

Przedstawiamy krótki opis tego, jak w założeniu przyjazne dla użytkowników rozwiązanie wypisu z wielu list FreshMail, może zmienić się w 1 dzień w bug.

Co może zrobić dla Ciebie stopka newslettera

Wykorzystaj stopkę, by zaimponować, przykuć uwagę oraz pokazać to, czego oczekują subskrybenci. A dodatkowo: zaprezentuj coś ekstra!

25 nawyków, które na zawsze odmienią Twój email marketing

W marketingu, gdzie istotny jest ciągły rozwój i śledzenie reakcji na swoje działania, nawyki odgrywają bardzo ważną rolę. Z tego artykułu dowiesz się jakie nawyki marketera gwarantują jego  sukces.

Zapraszamy na wirtualny spacer po FreshMailu!

Trudno o bardziej kreatywne połączenie niż FreshMail i Opcom. Takie jest też nasze biuro - prawdziwy generator twórczych pomysłów. Odwiedź nasze biuro bez wychodzenia z domu. Zapraszamy!

6 najczęstszych błędów w email marketingu

Poznaj 6 najczęściej popełnianych błędów w email marketingu i sprawdź co należy wyeliminować, aby Twoje wysyłki były skuteczne.

100 narzędzi dla Content Marketera

Lista 100 przydatnych narzędzi do planowania, tworzenia, dystrybucji i promocji treści w internecie.