Podsumowanie roku 2016 we FreshMailu

Rok 2016 we FreshMailu pełen był ciekawych wydarzeń i ambitnych wyzwań. W tym czasie działo się tak wiele, że opisanie wszystkiego wystarczyłoby na książkę! Dlatego wybraliśmy najważniejsze wydarzenia. Zobacz, co działo się u nas przez ostatnie 12 miesięcy.

Funkcje FreshMaila, o których być może nie miałeś pojęcia (część 2)

W części drugiej dowiesz się, jak stworzyć szablon mailingu używając mniej znanych funkcji FreshMail Designera i CKEditora, jakie informacje wyciągnąć z raportów, a także jak FreshMail pomoże Ci w pracy zespołowej.

Wysyłaj perfekcyjne newslettery

Darmowy e-book od FreshMail

"21 parametrów do sprawdzenia zanim wyślesz kampanię"

Funkcje FreshMaila, o których być może nie miałeś pojęcia (część 1)

Poznaj nietypowe funkcje FreshMaila i zastosuj sprytne sposoby zarządzania listami odbiorców. Dowiedz się, jak łatwo stworzyć dynamiczny szablon mailingu i poznaj tricki personaizacji. W prosty sposób dopasuj wygląd panelu FreshMaila według własnych upodobań.

[Poradnik] Wszystko, co powinieneś wiedzieć o autoresponderach w jednym miejscu

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy obszerny poradnik o autoresponderach, w którym znajdziesz cechy charakterystyczne każdego z nich, przykłady zastosowań autoresponderów w różnych dziedzinach biznesu i sposoby ich ustawiania.

Stwórz szablon newslettera używając HTML

Dobrze zakodowany szablon newslettera to klucz do sukcesu całej kampanii mailingowej. Musi dobrze wyświetlać się zarówno na monitorach komputerów jak i na tabletach czy smartfonach. W tym artykule poznasz podstawowe zasady tworzenia szablonu newslettera za pomocą HTMLa.

Co nowego we FreshMailu – miliard wysłanych maili i nagroda SME Awards 2016

Drugi kwartał 2016 zamykamy we FreshMailu z pierwszym miliardem wysłanych maili w ciągu jedno miesiąca oraz nagrodą SME Awards 2016 w garści! Dociera do nas wiele informacji, które potwierdzają, że nasza codzienna praca jest przez Was mocno doceniana. Dziękujemy!

Stwórz projekt mailingu taki jak znane marki [FreshMail Designer]

Pokazujemy jak zrobić projekt mailingu taki jak wysyłają znane marki. Rozkładamy we FreshMail Designerze na części trzy kampanie, zobacz jak je odwzorować.

7 sprytnych sposobów na zarządzanie listą mailingową

Poznaj 7 sposobów na skuteczne zarządzanie listą mailingową, dzięki którym zwiększysz ilość zapisów do swojej bazy i poprawisz wyniki swoich kampanii.

Social media marketing – pomoże Ci email [webinarium FreshMaila]

Dowiedz się jak połączyć kanał email i social media marketing i stwórz reklamę, którą będą chcieli klikać Twoi odbiorcy.

Newsletter na Walentynki – zrób to inaczej!

Zobacz jak stworzyć mailing na Walentynki, aby klient kupił Twój produkt, zanim jeszcze wiadomości konkurencji dotrą do jego skrzynki odbiorczej.

Własna baza mailingowa? Zbuduj ją na 5 sposobów.

Poznaj najskuteczniejsze sposoby na budowanie bazy mailingowej i wykorzystaj pełny potencjał swoich działań email marketingowych.

6 sposobów na wyższy Open Rate mailingu dzięki segmentacji odbiorców

Dowiedz się jak odpowiednio segmentować swoją listę odbiorców w FreshMailu, aby osiągnąć wyższy wskaźnik Open Rate.

Świąteczne inspiracje – szablony mailingu idealne pod choinkę

Nadchodzi świąteczny czas. Zebraliśmy, więc najlepsze świąteczne inspiracje i szablony FreshMaila, aby pomóc Ci stworzyć idealny mailing pod choinkę.

Nowe funkcjonalności i usprawnienia we FreshMailu

W tym poście znajdziesz opis najciekawszych rozwiązań jakie wprowadziliśmy we FreshMailu w ostatnim czasie.

Zintegruj ulubione aplikacje z FreshMailem poprzez Zapier

Poznaj Zapier, wyjątkową aplikację, dzięki której bez wiedzy technicznej połączysz FreshMail i wybrane aplikacje i zautomatyzujesz przepływ danych.

Jak stworzyć prosty system rekomendacji produktu za pomocą tagów

Rynek ecommerce dostrzega potrzebę wdrażania systemów rekomendacji. Jednak sama integracja takich systemów jest czasochłonna, a efekty często niewspółmierne do nakładu pracy i kosztów. Dzięki nowej funkcjonalności, którą oferuje FreshMail, będziesz mógł stworzyć prosty system rekomendacji produktowej samodzielnie!

Nowa odsłona FreshMaila! Sprawdź co się zmieniło

Czas pochwalić się udoskonalonym FreshMailem. Główną ideą zmian było stworzenie jeszcze bardziej funkcjonalnego, przejrzystego, a także bardziej płaskiego interfejsu. Przy okazji zmian zwiększyliśmy szybkość działania samej aplikacji - tak więc swoje kampanie email markeitngowe możesz wysyłać jeszcze szybciej.

Szybsza budowa listy mailingowej? Wystarczy tablet i aplikacja FreshForm!

Chcąc powiększać bazę subskrybentów Twojego newslettera w szybkim tempie, powinieneś robić to zarówno online, jak i offline (jeśli tylko masz taką możliwość). W tym drugim przypadku doskonale sprawdzi się tablet z zainstalowaną aplikacją FreshForm.

Poznaj FreshForm – offline’ową rewolucję FreshMaila

We FreshMailu lubimy szukać nowych rozwiązań, które ułatwią pracę naszym klientom. Tym razem przygotowaliśmy coś, co zmieni Wasze podejście do email marketingu… offline. Już niebawem oddamy w Wasze ręce aplikację FreshForm.