Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Udostępniamy Ci 3 responsywne szablony mailingu, które możesz pobrać za darmo i dowolnie wykorzystywać. Są dostępne w dwóch formatach, by dać Ci maksymalną elastyczność. W paczce otrzymasz pliki HTML oraz PSD, dzięki czemu modyfikacji będziesz mógł dokonywać na wszelkie sposoby - zarówno pod kątem grafiki jak i kodu.

Jeśli natomiast nie znasz HTML, czy Photoshopa, bez obaw. Te same szablony, oraz 150 innych są dostępne we FreshMail Designerze - intuicyjnym edytorze szablonów, niewymagającym specjalistycznych umiejętności.

Pobierz darmowe szablony

responsywne szablony mailingu

Pobierz responsywne i w pełni edytowalne szablony dla Twojego mailingu i newslettera! Link do paczki z plikami HTML i PSD otrzymasz na podany adres email.

Szablony spełniające warunki skutecznego mailingu

Skuteczność szablonów, które Ci udostępniamy, została przetestowana przez nas i naszych klientów. Dzięki nim łatwiej osiągniesz wysokie zaangażowanie i wskaźniki CTR, umieszczając w treści swój własny komunikat. Projektowaliśmy je w zgodzie z aktualnymi praktykami email marketingu i dbamy o to, by były aktualne.

Szablony są też w pełni responsywne i odpowiadają na potrzeby użytkowników urządzeń mobilnych.

Możesz dowolnie je edytować używając Photoshopa lub modyfikując kod HTML.

Jak wyglądają szablony mailingu?

Poniżej możesz zobaczyć, co otrzymujesz w paczce. Szablony są wypełnione przykładową treścią, którą możesz oczywiście dowolnie zmienić.

Mamy nadzieję, że będą Ci dobrze służyć. Pobierz szablony i skorzystaj z nich w swoich mailingach i newsletterach.

3 szablony mailingu do wyboru

Pobierz darmowe szablony

Szablon mailingu na urządzenia mobilne

Pobierz responsywne i w pełni edytowalne szablony dla Twojego mailingu i newslettera! Link do paczki z plikami HTML i PSD otrzymasz na podany adres email.

Szablon Vestes

Szablon newslettera Vestes

Szablon Nuntius

Szablon newslettera Nuntius

Szablon Beatus

Szablon newslettera Beatus

Pobierz darmowe szablony

Pobierz szablony dla Twojego mailingu i newslettera jako HTML i PSD! Link do paczki z plikami otrzymasz na podany adres email.

Obserwuj nasze profile social media

 • http://www.vilaro.pl vilaropl

  Hej fajnie, że udostępniliście responsywne szablony :)

  Jest tylko jeden problem. Na monitorach w gmailu, outlooku i firebirdzie wyświetla się układ mailingu jak na urządzeniach mobilnych.

  • Maria Wachal

   Cześć, czy wgrywałeś może szablon do FreshMaila?
   Przed wgraniem pliku z komputera, w momencie tworzenia wiadomości, należy odznaczyć opcję: „Umieść style CSS „inline”” i szablon będzie wyświetlał się poprawnie :)

   • http://www.vilaro.pl vilaropl

    Nie robiłem tego. Dzięki za odpowiedź. Później przetestuję. :)