Obserwuj nasze profile social media

 • Doskonały artykuł, bardzo trafne rady. Zainteresowało mnie to badanie Microsoft dot. średniego czasu uwagi Internauty. Czy to jest fragment jakiegoś ogólnodostępnego raportu? Gdzie mogłabym poczytać o tym coś więcej?

  • Renata z FreshMaila

   Hej! Cieszę się baardzo, że rady przypadły do gustu :)
   W artykule poniżej znajdziesz nieco więcej o tym badaniu https://ind.pn/2CY6xEE
   Niestety nie jest to ogólnodostępny raport, a sama chętnie przeczytałabym więcej na ten temat :)

 • Adam Skolankiewicz

  Dziękuję. Inspirujący tekst. Stawiam sobie pytanie czy można jeszcze głębiej zejść w określeniu metody tworzenia emaili ze względu na odbiorcę i ze względu na język, którym chcemy przekazać informację. Innymi słowy jak pozbyć się przypadkowości w tworzeniu skutecznych emaili. A może przypadkowość jako element zaskoczenia jest mocno wpisana w tworzenie emaili?

  • Renata z FreshMaila

   Cześć Adam. Dzięki za dobre słowo :)
   Co do tworzenia skutecznych maili myślę, że przypadkowość sprawdza się wtedy gdy jest ona przemyślana – czyli jest to część większej strategii. Zakładam, że dobrze znasz swój biznes i wiesz czego klienci potrzebują najbardziej. Tę wiedzę należy wpasować w strategię, która będzie obejmować różnego rodzaju wiadomości, tak by odbiorca np. nie znudził się samymi promocyjnymi newsletterami. Co do skuteczności – sprawdzaj raporty i wyciągaj z nich wnioski. Podsyłam jeszcze dwa artykuły, które mam nadzieję uzupełnią Twoją wiedzę :)
   https://freshmail.pl/blog/jak-czytac-raport-z-kampanii-we-freshmailu/
   https://freshmail.pl/blog/jak-pisac-skuteczne-emaile-czyli-o-celach-odbiorcach-i-strategiach/

   • Adam Skolankiewicz

    Dzięki. Ależ niespodziewanka! Będę tu częściej zaglądać. Pozdrawiam.