Urządzenia mobilne są nieodłącznym elementem naszego życia. Częstotliwość, z jaką korzystamy ze smartfonów dochodzi do prawie 5 godzin dziennie. Nie ma więc sensu pytać, czy ten rok to kolejny rok mobile ;) Wiemy, że urządzenia mobilne są już standardem, a to, co jedynie pozostaje biznesom, to zrozumieć, w jaki sposób konsumenci zachowują się podczas korzystania z różnych typów urządzeń mobilnych i jakie są ich preferencje.

Mobile trends

Dlatego liczną grupą reprezentującą FreshMaila, udaliśmy się na szósta już edycję Mobile Trends Conference 2017. Podekscytowani perspektywą poznania najgorętszych newsów o trendach w marketingu, oprogramowaniu, projektowaniu i zarządzaniu zespołami w branży mobile.

Jeśli zabrakło Cię na Mobile Trends Conference w ubiegłym tygodniu, zobacz teraz najciekawsze kąski z największej konferencji dotyczącej mobile w Polsce!

Najlepsze prezentacje na Mobile Trends Conference 2017

Mobile Trends Conference to trzy dni wrażeń dla pasjonatów mobile i nowych technologii. I w tym roku program konferencji obfitował w inspirujące i pełne merytorycznych kąsków wystąpienia. Przy wyborze najlepszych prelegentów oddano głos publiczności. I tak oto poznaliśmy tych, którzy najlepiej wiedzą co w mobile jest trendy.

Dzień pierwszy

Roman Łoziński

O tym, jak wspólny stół zmienia wszystko - czyli co zrobić, kiedy pensje już nie mogą rosnąć, a pracy jest coraz więcej? Jak sprawić, by dokończyć projekt i jednocześnie zadbać o jego szczegóły.Artur Kurasiński

O tym dlaczego VR, AR i MR nie są tylko pustymi marketingowymi hasełkami ale dojrzałą technologią, która ratuje życie, sprzedaje domy, leczy i po prostu bawi.

Jak VR wejdzie do okularow (bez wielkich oprawek) lub soczewek, to bedzie cos. 5, 10 lat? - to moje zdanie/ tymczasem Artur Kurasiński opowiada o AR i VR. #mtc2017 Posted by Przemysław Jurgiel-Żyła on Wednesday, 8 March 2017

Michał Wiciński

Co konkretnie Mobile-First Indexing od Google oznacza dla właścicieli stron internetowych. I czemu istotne jest zastosowanie technologii przyjaznych dla urządzeń mobilnych oraz dobrych praktyk bezpieczeństwa.

Zobacz więcej

Dzień drugi

Maciej Budzich

O tym, jak myśleć niestandardowo, czyli jak zarazić innych swoim pomysłem, ideą, produktem lub marką.


Kamil Kozieł 

Pokazał, jak zdobyć 8 sekund - bo tyle uwagi może poświęcić współczesny internauta - by widza zaskoczyć. Albo rozśmieszyć. Albo zaciekawić. Albo wszystko na raz. I dlaczego potrzebujesz znać do tego technikę Richarda Feynmanna.

Paweł Sala

Średnio 74 razy dziennie sprawdzamy pocztę elektroniczną, a połowa otwarć poczty pochodzi ze smartfonów. Paweł opowiadał o tym, jak zaplanować customer journey od początku do końca i zwiększyć konwersję wykorzystując serce (działanie intuicji) i mózg (działanie analityczne) oraz co ma do tego dopamina. 

Pobierz prezentację Pawła

Dzień trzeci

Artur Jabłoński

O tym, jak wyróżnić swoją aplikację na tle innych, podobnych oraz co decyduje o tym, że komunikacja niektórych projektów wzbudza zachwyt, a obok pozostałych wszyscy przechodzą obojętnie? Oraz dlaczego powinieneś wiedzieć, jak napisać dobre copy i co ma do tego schemat dialogu sokratejskiego.

Krzysztof Marzec

Bez analizy danych nie możemy sobie wyobrazić pracy współczesnego marketera. Ale jak analizować dane, aby wyciągać prawidłowe wnioski. O 10 praktycznych analizach zachowań użytkowników z segmentów mobile/tablet vs. urządzenia stacjonarne pozwalających lepiej zrozumieć i ulepszyć własny przekaz i stronę.

Zobacz prezentację

Andrzej Ogonowski

O tym, jak Biedronka pokonała Lidla SMSami. I jak skutecznie komunikować się ze swoimi klientami on-line i off-line, wykorzystując wiadomości tekstowe.

Nie było Cię na Mobile Trends i żałujesz? Przyjdź na Mail My Day - następne miejsce spotkań dla marketingowo zakręconych!

Nie czekaj aż zabraknie biletów - zapisz się już dziś!

grafika_notka_mmd

Obserwuj nasze profile social media

 • DevaGroup

  Krzysiek Marzec: Dziękuję za wspomnienie! :)

  • Maria Wachal

   Krzysztof, świetne wystąpienie, gratulacje! :)

   • DevaGroup

    KM: Dzięki! :)