Jakie formy płatności akceptuje FreshMail?

Zależnie od Twoich preferencji możesz wybrać metodę płatności, która jest dla Ciebie najbardziej optymalna. Do wyboru masz 5 możliwości:

  • Przelew elektroniczny
  • Karta kredytowa
  • PayPal
  • Faktura proforma
  • Płatność na koniec okresu rozliczeniowego (po podpisaniu umowy)

 Płatność kartą

Opłaty można dokonać za pośrednictwem kart kredytowych oraz debetowych obsługiwanych przez system PayPal lub PayU. Oba systemy obsługują karty MasterCard i Visa. PayPal dodatkowo pozwala na płatność kartami MaestroDiscovery, Diners Club oraz American Express.

Przelew elektroniczny PayU oraz Przelewy24

Twoje zlecenie płatnicze zrealizujesz z pomocą jednej z 30 bramek bankowych. Przelew dokonywany w obrębie wskazanego banku jest transakcją online.

formy-platnosci-payu2

PayPal

Płacąc za pośrednictwem systemu PayPal wystarczy doładować swoje konto PayPal lub powiązać je z danymi Twojego rachunku bankowego, karty kredytowej lub debetowej. Formę płatności wybierasz w momencie zakupu.

formy-platnosci-paypall

Płatność proforma

Opłaty za system możesz dokonać również na podstawie faktury pro forma. Wszystkie dane do przelewu znajdziesz w wygenerowanym na koncie dokumencie. Faktura VAT zostanie wystawiona i wysłana do Ciebie emailem w ciągu kilku dni po zaksięgowaniu środków. Znajdziesz ją też na swoim koncie w Historii płatności.

Płatność “z dołu” (umowa)

Jeżeli wygodniejszą metodą jest dla Ciebie płatność "z dołu", umożliwimy Ci to. Wystarczy w tym celu podpisać z nami umowę, a faktury będziesz otrzymywał do pięciu dni po danym okresie rozliczeniowym - co miesiąc lub co kwartał w zależności od ustaleń w umowie. Czas na uregulowanie opłat wynosi 14 dni.

Jak długo trwa zaksięgowanie wpłaty?

Wpłaty online księgowane są automatycznie, a proces ten trwa zazwyczaj od kliku minut do godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego. Realizacja zlecenia rozpoczyna się po chwili otrzymania płatności przez system PayU lub PayPal.

W przypadku jakichkolwiek problemów z przepływem należności, skontaktuj się z naszym zespołem, a błyskawicznie pomożemy wyjaśnić sytuację.

Bezpieczne płatności

Dane, które podajesz podczas dokonywania transakcji - w tym dane karty - nie są zapisywane na serwerach FreshMail. Po wyborze formy płatności zostajesz przekierowany bezpośrednio na strony naszych partnerów od płatności (PayU lub PayPal). Spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa i szyfrowania danych.

Zobacz także: Rodzajach płatnych kont w systemie FreshMail.