Jakie są rodzaje faktur we FreshMailu?

Przekonałeś się, że system jest super i chciałbyś korzystać z niego na szerszą skalę. Fantastycznie, obie strony są zadowolne. Ale powstaje pytanie kluczowe dla Twojej księgowości: “Co z fakturą?

Faktura elektroniczna

FreshMail wyciąga do Ciebie rękę również na tym polu. Jeśli korzystasz z opcji Prepaid bądź wykupiłeś model Bez limitu, możesz pobrać fakturę bezpośrednio ze swojego konta w systemie.

Pierwszym krokiem jaki powinieneś wykonać w tym celu, jest uzupełnienie danych bilingowych Twojej firmy bądź Twoich. Dzięki temu Faktura za każdą wpłatę, której dokonasz wygeneruje się na Twoim koncie.

Wybierz zakładkę “Ustawienia”, następnie “bilingowe” i tutaj wpisz niezbędne informacje. Jeśli wszystko jest gotowe, Twoje faktury będą dostępne w formie elektronicznej na Twoim koncie.

dane

Faktura papierowa

Co jednak w przypadku, jeśli faktura elektroniczna nie wystarczy?

Nic prostszego, możesz wybrać również opcję, dzięki której Twoja faktura będzie wysyłana do Ciebie w tradycyjnej, papierowej formie.

Aby Cię całkiem uszczęśliwić, możemy wysłać Twoją fakturę również na inny adres niż ten, na który została ona wystawiona. Wystarczy, że uzupełnisz go przy opcji “faktury papierowej”.

Jak widać, chcemy pomóc Ci na każdym kroku i jesteśmy przygotowani na najróżniejsze możliwości. Mamy nadzieję, że taki układ jest dla Ciebie wygodny.