Błyskawicznie
importuj kontakty

Korzystaj z posiadanej bazy adresów w plikach csv, xls lub zaimportuj je z Google Contacts, Basecamp, oraz innych serwisów. FreshMail automatycznie sprawdzi poprawność adresów i usunie duplikaty.

Wypróbuj za darmo
Import kontaktów

Szczegółowa analiza odbiorcy

Każdego z odbiorców poznasz bardzo blisko otrzymując błyskawiczny podgląd historii jego działań. Dowiesz się m.in. które wiadomości otwierał, w jakie linki klikał, czym się dzielił, a nawet gdzie przebywał oraz z jakiej aplikacji pocztowej najczęściej korzysta.

Wypróbuj za darmo

Szczegółowa analiza odbiorcy

Kreator Formularzy

Buduj listę odbiorców dzięki kreatorowi formularzy i pop-upów. Bez umiejętności programistycznych stworzysz estetyczny i skuteczny formularz - wystarczy umieścić gotowy kod na swojej stronie.

Dowiedz się więcej

Kreator formularzy

Autorespondery

Chcesz być z odbiorcami w stałym kontakcie i budować z nimi relację opartą o ich prawdziwe potrzeby? Dzięki wiadomościom automatycznym wyślesz maile powitalne, błyskawicznie zareagujesz na wykonaną akcję na stronie lub przygotujesz specjalny cykl wiadomości. Skorzystaj z gotowych szablonów, dzięki którym zaoszczędzisz czas.

Wypróbuj za darmo
Sprytne autorespondery

Automatyczne zarządzanie listami

FreshMail stale czuwa nad jakością Twojej listy odbiorców zarządzając nowymi subskrypcjami, odbiciami, wypisaniami a nawet skargami na spam.

Pola dodatkowe

Gromadź o swoich odbiorcach jak najwięcej informacji z wielu różnych źródeł i z łatwością wykorzystuj je podczas tworzenia kampanii.

Eksport danych

Jeśli tylko tego potrzebujesz, w każdej chwili możesz wyeksportować z systemu swoją aktualną listę odbiorców.

Zobacz pozostałe funkcjonalności

Zobacz

Już dziś wypróbuj FreshMaila

Korzystaj z możliwości FreshMaila przez 14 dni całkowicie za darmo!

Enter your work email to proceed