Email Marketing Automation

Wysyłaj efektywne kampanie,
dopasowane do potrzeb Twoich odbiorców.

Wysyłaj wiadomości, które chcą otrzymywać Twoi odbiorcy. Śledź zachowania użytkowników na stronie i dzięki funkcjonalnościom FreshMaila wysyłaj wartościowe treści w reakcji na konkretne preferencje użytkownika. Wykorzystaj potencjał Email Marketing Automation, zwiększ efektywność swoich kampanii i skutecznie realizuj własne cele.

Wypróbuj za darmo
Email Marketing Automation

Integracja z Google Analytics

Integrując FreshMaila z Google Analytics otrzymasz zaawansowane możliwości doboru celów, czyli każdego ukończonego przez użytkownika działania na stronie. Kiedy FreshMail pobierze i zanalizuje te dane, będziesz mógł docierać z odpowiednim komunikatem do odpowiednich osób, w odpowiednim czasie. Wyślij autoresponder lub dedykowaną kampanię do ściśle zawężonej grupy.
Dowiedz się więcej »

Wypróbuj za darmo
Email Marketing Automation

Kody Trackingowe

Chcesz poznać zachowanie odbiorcy po kliknięciu w link z mailingu? Dodaj kody trackingowe (fragment skryptu) do swojej strony internetowej i analizuj w czasie rzeczywistym zachowania użytkowników w jej obrębie. Będziesz mieć pewność, że konkretne podstrony rzeczywiście zostały odwiedzone oraz sprawdzisz konwersję swoich kampanii email marketingowych.
Dowiedz się więcej »

Wypróbuj za darmo
Email Marketing Automation

Autorespondery

Wysyłaj automatyczne wiadomości email do swoich odbiorców wtedy gdy wykonają konkretne działanie (np. pobiorą raport, wypełnią formularz, otworzą wiadomość, klikną w link w newsleterze czy odwiedzą konretną stronę).

Wypróbuj za darmo
Autorespondery

Targetowanie i segmentacja

Podziel bazę odbiorców na segmenty w oparciu o dane deklaratywne lub behawioralne. Buduj w pełni personalną komunikację, wysyłając wiadomości przygotowane odpowiednio pod konkretne grupy. Stworzysz oferty dopasowane do indywidualnego użytkownika.

Wypróbuj za darmo

Marketing Automation

Targetowanie po lojalności

Wysyłaj kampanie wyłącznie do osób, które np. otworzyły przynajmniej 75% skierowanych do nich wiadomości lub nie otworzyły żadnej.

Dane z innych systemów

Wykorzystaj gotowe wtyczki lub za pomocą API pobieraj informacje do targetowania z systemów CRM, CMS, e-commerce i innych z których korzystasz.

Targetowanie po tagach

Wysyłaj kampanie wyłącznie do osób, które kliknęły w link oznaczony danym tagiem we wcześniej wysłanych kampaniach.

Targetowanie behawioralne

Twórz segmenty odbiorców w oparciu o ich zachowania (np. otwarcie maila, kliknięcie w link). Twoje wiadomości precyzyjniej trafią w potrzeby konkretnego odbiorcy.

Geotargetowanie

Wykorzystuj informacje o miejscu zamieszkania bez konieczności proszenia o nie. System automatycznie wykryje w jakim województwie najczęściej znajduje się osoba otwierająca wiadomości.

Maksymalna personalizacja

Zwiększaj efektywność swoich kampanii i buduj z odbiorcami relację one-to-one. Wykorzystaj dane jakie masz w bazie o swoich odbiorcach aby personalizować temat wiadomości, jej nadawcę a nawet całą treść. Korzystaj z automatycznej odmiany imion przez przypadki, aby nadać wiadomości jeszcze bardziej osobisty charakter.

Wypróbuj za darmo
Maksymalna personalizacja

Dynamiczne treści

Wysyłaj właściwą wiadomość do właściwego odbiorcy we właściwych okolicznościach. Twój jeden mail może mieć dowolną ilość wersji automatycznie dopasowujących się do odbiorcy, w oparciu o zgromadzone o nim dane behawioralne i deklaratywne.

Wypróbuj za darmo
  • Paweł właśnie kupił sobie telewizor więc mamy dla niego ekstra propozycję.

  • Iza właśnie kupiła laptopa - mamy dla niej specjalną propozycję.

  • O Oli jeszcze dużo nie wiemy, więc dostaje ofertę ogólną.

Zyskaj więcej dzięki integracjom

Integruj niezliczoną liczbę aplikacji z FreshMailem. Automatyzując wymianę danych pomiędzy aplikacjami, zwiększysz efektywność swoich kampanii i oszczędzisz czas.

Wypróbuj za darmo
Inne aplikacje

Rozpoznawanie płci odbiorcy

Buduj w pełni personalną komunikację wysyłając wiadomości przygotowane odpowiednio do płci odbiorcy. System automatycznie rozpoznaje płeć po imieniu.

Wypróbuj za darmo
Systemy rekomendacji

Systemy rekomendacji

Oferuj odbiorcom to, co ich faktycznie interesuje. FreshMail jest zintegrowany z systemami gromadzącymi informacje na temat wyborów poszczególnych odbiorców w Twoim sklepie. Możesz np. automatycznie zamieszczać w treści wiadomości produkty z najchętniej wybieranych przez odbiorców kategorii.

Język szablonów

Język szablonów

Bez eksperckiej znajomości HTML zastosujesz tagi, dzięki którym wstawisz dynamiczne treści do swojego szablonu.

Zobacz pozostałe funkcjonalności

Zobacz