Pokochasz nasze
Biuro Obsługi Klienta

Nasz zespół szybkiego reagowania udzieli Ci wsparcia w najkrótszym możliwym czasie. Każda z osób, z którą będziesz miał kontakt, zna FreshMail na wylot i jest chętna do pomocy. Najwyższy poziom naszej obsługi klienta potwierdzają niezależne badania. Jesteśmy tu dla Ciebie - napisz do nas!

Biuro czynne 7 dni
w tygodniu

Świeże szkolenia

Spotkaj się z naszymi ekspertami podczas cyklicznych szkoleń. Uczymy o email marketingu od podstaw, przybliżając również najnowsze trendy, świeże rozwiązania i przykłady skutecznych kampanii.

Darmowe warsztaty online

Nasi eksperci regularnie prowadzą interaktywne warsztaty online (tak zwane Webinaria), skierowane do osób na każdym poziomie doświadczenia. To świetna okazja do zadawania własnych pytań oraz inspirowania się pytaniami innych.

Obserwuj nas:

Materiały edukacyjne online

Lubimy dzielić się wiedzą. W każdej chwili możesz skorzystać z rozbudowanej pomocy, wideo poradników, inspiracji oraz przewodników.
Zapraszamy!

  • Piątkowa, popołudniowa atmosfera w firmie. Koleżanka podnosi głowę zza laptopa, uśmiecha się i oświadcza nam: „Bardzo lubię robić wysyłki z Freshmaila!” :-) Dobrego weekendu dla wszystkich Freshmailowców!

  • Jakub Guzik

    Jakub Guzik

  • Pod wrażeniem możliwości FreshMail

  • Krzysztof Gibek

    Krzysztof Gibek

Już dziś wypróbuj FreshMaila

Korzystaj z możliwości FreshMaila przez 14 dni całkowicie za darmo!

Enter your work email to proceed