Popup Manager

Aktualizacja:7 lat temu
Cena:Za darmo
Autor:Madars
  • Tworzenie popupów w WordPressie bez znajomości kodu
  • Zarządzanie popupami
  • Zbieranie listy adresowej poprzez WordPress i zapis adresów we FreshMailu

Aby zintegrować Popup Manager z FreshMailem i zbierać adresy email, wejdź na stronę wtyczki lub zaloguj się do WordPressa, z menu po lewej wybierz Wtyczki -> Dodaj nową i po prawej stronie, w wyszukiwarce wpisz “Popup Manager”.

Następnie przejdź do swojego konta FreshMail, z górnego menu wybierz opcję Odbiorcy.

pm1

 

Zobaczysz wszystkie swoje listy. Jeśli nie posiadasz jeszcze list, utwórz nową klikając biały przycisk “Dodaj listę”, po czym wypełnij pole Nazwa oraz Opis. Jeśli natomiast posiadasz już listy, przejdź do kolejnego kroku.

Kliknij listę, na którą chcesz zapisywać pozyskiwane z Popup Managerem adresy email. Z menu po lewej stronie wybierz opcję Zapis na newsletter, a następnie Kreator formularza subskrypcji. Przewiń stronę na sam dół. Znajdziesz tam kod HTML formularza. Skopiuj go w całości.

pm2

Zaloguj się teraz do swojego WordPressa i z menu po lewej stronie wybierz Popup Manager oraz Add new poniżej. W pierwszym kroku kliknij przycisk Email, by wyświetlić szablony popupów zbierających adresy email. Wybierz ten, który Ci odpowiada. Przejdziesz teraz do drugiego kroku, w którym będzie Ci potrzebny kod formularza zapisu skopiowany z Twojego panelu FreshMail. Wklej go w pole tekstowe pod napisem Email Form Configuration i listą obsługiwanych systemów email marketingowych, tak jak na poniższym obrazku:

rsz_popupmanager07

Kolejne kroki polegają na wybieraniu rodzaju animacji wstępnej, wyglądu okienka i czasu lub wydarzenia, po którym pojawi się popup. Gdy ustawisz wszystkie te opcje wedle własnego uznania, przejdziesz do 5 kroku, w którym otrzymasz skrócony kod aktywujący popup:

pm3

 

Ten kod (w tym przypadku: [popup_manager id=”1”] ) możesz teraz wkleić na dowolną stronę, na której chcesz, aby pojawiło się wyskakujące okienko. Pamiętaj, że jeśli wklejasz kod do jednej ze stron statycznych, musisz użyć widoku tekstowego, a nie wizualnego:

pm4

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Przetestuj wszystkie możliwości FreshMaila

Wypróbuj za darmo

Inne wtyczki

Synchronizuj dane klientów z listami odbiorców we FreshMailu.

for WordPress

WooCommerce

Zobacz

Przeprowadzaj badania, ankiety i quizy dzięki wtyczce Modal Survey i zbieraj adresy email po ich wypełnieniu

for WordPress

Modal Survey

Zobacz
NK Subscription

Pop-up’y to przeszłość. Zdobywaj więcej odbiorców niczym ninja!

for WordPress

Ninja Kick dla WordPress

Zobacz
Pokaż więcej

Oceń wtyczkę