Modal Survey

Aktualizacja:8 lat temu
Cena:$27
Autor:pantherius
  • Tworzenie ankiet z pytaniami otwartymi i zamkniętymi
  • Tworzenie quizów z funkcją sprawdzania odpowiedzi
  • Organizowanie głosowań
  • Przeglądanie wyników w formie interaktywnych wykresów

Aby utrzymać wysoki poziom jakości i obsługi klienta powinieneś co pewien czas przeprowadzać badania opinii i analizować wyniki, rozumieć zainteresowania, potrzeby i problemy swoich odbiorców. Pomoże Ci w tym wtyczka WordPressa Modal Survey, służąca do tworzenia quizów i ankiet, które możesz umieścić na swojej stronie. Po integracji z FreshMailem będziesz miał możliwość zbierania adresów email od tych, którzy wypełnili ankietę.

Łatwość i wiele możliwości tworzenia ankiet

Nie musisz znać kodu, by stworzyć i umieścić na stronie ankiety Modal Survey. Tworzenie ich polega na ustawieniu wymiarów, układu, treści i koloru ankiety w wygodnym interfejsie wtyczki (screen poniżej).

Dzięki kreatorowi możesz dowolnie modyfikować ankiety i quizy zależnie od potrzeb korzystając z setek fontów Google, ustawień kolorów, kształtów, pozycji na stronie, tła, ramek i wielu innych. Wszystko to może zostać też uatrakcyjnione odpowiednimi animacjami. Panel ustawień wizualnych wygląda następująco:

modal_survey_01

Utworzone przez Ciebie ankiety mogą pojawiać się w momentach, które określisz. Może to na przykład być chwila, w której odwiedzający trafia na stronę, spędza na niej określoną ilość czasu, dochodzi do samego dołu strony i tak dalej. To istotne, bo wypełnienie ankiety może zależeć od czasu spędzonego w serwisie i aktywności, jakie podejmował wtedy czytelnik.

Wyniki ankiet zostaną przedstawione w formie czytelnych wykresów, co przyspieszy pracę i ułatwi Ci analizę sytuacji.

Integracja z FreshMailem

Wtyczka Modal Survey może zostać zintegrowana z FreshMailem, by pomóc Ci w zbieraniu adresów email.

W tym celu musisz wejść w zakładkę Participants Form (zob. screen poniżej), a system automatycznie doda formularz zapisu na końcu ankiety. Następnie przejdź do zakładki poniżej, o nazwie Campaigns i odszukaj opcję “Enable FreshMail”. Będziesz musiał podać swój klucz API oraz API sekret i hash swojej listy we FreshMailu.

Dzięki temu osoby, którzy pozostawią swoje dane w formularzu na końcu ankiety trafią na Twoją listę.

modal_survey_02

 

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Przetestuj wszystkie możliwości FreshMaila

Wypróbuj za darmo

Inne wtyczki

Synchronizuj dane klientów z listami odbiorców we FreshMailu.

for WordPress

WooCommerce

Zobacz
NK Subscription

Pop-up’y to przeszłość. Zdobywaj więcej odbiorców niczym ninja!

for WordPress

Ninja Kick dla WordPress

Zobacz
Pokaż więcej

Oceń wtyczkę