Webankieta

Aktualizacja:9 lat temu
Cena:Darmowy okres próbny 14 dni
Autor:Webankieta
  • Badaj satysfakcję i potrzeby swoich klientów
  • Poznaj zadowolenie użytkowników swojej strony www
  • Twórz z łatwością piękne ankiety on-line, dostosuj wygląd do komunikacji marki
  • Pozwól Twoim respondentom wypełnić ankietę na PC lub smartfonie
  • Zdobądź odpowiedzi na kluczowe informacje dla Twojego biznesu
  • Przeprowadź jeszcze lepszą segmentację bazy na podstawie zebranych wyników

Z Webankietą z łatwością stworzysz od podstaw dowolny kwestionariusz i nadasz mu wygląd nawiązujący do Twojej firmy lub marki. Narzędzie wspomaga dystrybucję zaproszeń do wypełnienia ankiety (wysyłka, social media, widget na stronę WWW), aby na końcu badania wyciągnąć wnioski korzystając z intuicyjnych narzędzi analitycznych.

Dzięki integracji Webankiety i FreshMaila masz możliwość przeprowadzenia badania satysfakcji na bazie swoich klientów z jednoczesną identyfikacją wypełnień. Wysyłając targetowane zaproszenia wiesz czy konkretny respondent rozpoczął wypełnianie ankiety i czy ankietę zakończył. A to oznacza, że osobom, które jeszcze nie zaczęły wypełniać, możesz po jakimś czasie wysłać przypomnienia, a osobom, które przerwały wypełnienie możesz wysłać prośbę o dokończenie wyrażania opinii.

Analizując wyniki ankiety wiesz kto jest autorem dobrej lub złej opinii i wiesz z kim się kontaktować by podziękować mu za dobrą opinię lub odpowiedzieć na zastrzeżenia i pytania wyrażone w kwestionariuszu.

Jak zintegrować FreshMaila z Webankietą

Załóżmy, że posiadasz już konto w Webankieta (jeśli go nie masz, możesz założyć je tutaj), a na koncie stworzyłeś ankietę, którą chcesz wysłać do swojej bazy. Teraz wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • Przejdź do zakładki „Zbieraj” -> „Wysyłka na e-mail”. Tutaj po kliknięciu w przycisk „Ustawienia bezpieczeństwa”, ustaw najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu możesz identyfikować wypełnienia respondentów.
  • Kliknij na przycisk „Wyślij przez FreshMail” i wprowadź klucz API oraz API secret. Oba klucze znajdziesz we FreshMailu w zakładce Ustawienia >Wtyczki i API (zobacz więcej).
  • Wybierz listę odbiorców z FreshMaila, do której chcesz wysłać zaproszenie. Po wybraniu listy, nastąpi synchronizacja danych pomiędzy serwisami. W rezultacie na Twojej liście odbiorców we FreshMailu pojawią się trzy pola: link do ankiety, data rozpoczęcia, data zakończenia.
  • Teraz już z górki. Wstawiając TAG odnoszący się do pola „Link ankiety” do wiadomości, do każdego odbiorcy wyślesz unikalny link do ankiety.

I to wszystko. Jak wyślesz kampanię, a respondenci zaczną wypełniać ankietę, na liście odbiorców zaczną pojawiać się daty rozpoczęcia i wypełnienia ankiety. Jeśli chcesz wysłać przypomnienie o wypełnieniu, możesz to zrobić wybierających tylko tych odbiorców, którzy nie mają jeszcze uzupełnionej daty zakończenia ankiety.

W razie pytań zapraszamy do poradnika serwisu Webankieta, gdzie integracja opisana jest krok po kroku lub do kontaktu z zespołem wsparcia Webankiety.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Przetestuj wszystkie możliwości FreshMaila

Wypróbuj za darmo

Inne wtyczki

Dzięki integracji Skyier z Freshmail masz możliwość automatycznego wysyłania leadów do bazy, z informacją skąd ten lead pochodzi.

Skyier

Zobacz
google analytics

Rozszerz możliwości raportowania o dane z Analitycsa.

Google Analytics

Zobacz
Pokaż więcej

Oceń wtyczkę