IdoSell Shop (dawniej IAI-Shop)

Aktualizacja:10 lat temu
Cena:0 zł
Autor:IAI-Shop
  • Wysoka dostarczalność wiadomości - serwery Freshmail dopisane są u większości polskich i zagranicznych operatorów do list zaufanych dostawców e-maili. Dzięki temu trafiają do skrzynki odbiorczej klientów a nie znikają w spamie.
  • Czas wysyłki - w zdecydowanej większości przypadków wysyłki przez serwery Freshmail e-mail jest dostarczany w ciągu kilku sekund od wysłania.
  • Analiza odbić - Freshmail pozwala sprawdzić, które adresy są już nieaktywne, a następnie automatycznie usunąć je z bazy subskrybentów. Oznacza to niższe koszty kolejnych wysyłek i jeszcze szybsze dotarcie do swoich odbiorców.
  • Nie obciążanie serwera klienta - w przypdku wysyłki newslettera z serwera na którym uruchomiony jest sklep, trzeba się liczyć ze spowolnieniem jego pracy, które powoduje obsługa nawet dziesiątek tysięcy połączeń z każdą skrzynką klienta. Działa to niekorzystnie na rzecz sklepu, bo wtedy gdy potrzebna jest moc obliczeniowa na obsługę klientów, serwer działa wolniej. W przypadku wysyłki przez serwery Freshmail, to one przyjmują na siebie zadanie szybkiego rozesłania wiadomości oferując zapasową moc Twoich serwerów.

Jeżeli prowadzisz sklep na platformie IdoSell Shop, możesz w prosty sposób zintegrować go z systemem FreshMail. Pozwoli Ci to na łatwiejszą i bardziej efektywną realizację kampanii email marketingowych dla Twojego sklepu.

Dzięki uprzywilejowanym i zaufanym u więszkości dostawców pocztowych w Polsce serwerom FreshMaila, Twoje newslettery, maile transakcyjne czy wiadomości triggerowane zostaną rozesłane w kilka minut i nie znajdą się w folderze ze spamem.

Integracja pozwala również na analizę odbić wysyłek, czyli sprawdzenie które adresy są nieaktywne i usunięcie ich z list odbiorców. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie FreshMail dla IdoSell Shop.

Poniższy film prezentuje możliowści platformy do wysyłki  mailingów i newsletterów FreshMail

Jak zacząć?

Integracji dokonuje się w całości z poziomu konta na platformie IdoSell Shop. Jest ona wbudowana w każdy powstały tam sklep internetowy i nie wymaga podpisywania żadnej umowy czy negocjowania warunków. Nie musisz również dokonywać jakichkolwiek czynności związanych z konfiguracją SPF.

Aby skorzystać z usługi, zaloguj się na swoje konto w platformie IdoSell Shop i zapoznaj się z instrukcją.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Przetestuj wszystkie możliwości FreshMaila

Wypróbuj za darmo

Inne wtyczki

myVOD

myVOD to narzędzie, które pozwoli Ci zbudować i prowadzić własny serwis do sprzedaży kursów i materiałów wideo.

myVOD

Zobacz

Synchronizuj dane klientów z listami odbiorców we FreshMailu.

for WordPress

WooCommerce

Zobacz

Synchronizuj listę klientów i subskrybentów pomiędzy PrestaShop i FreshMailem. Analizuj efekty i ciesz się najwyższą dostarczalnością maili transakcyjnych i marketingowych.

PrestaShop 1.7.X

Zobacz

Synchronizuj listę klientów i subskrybentów pomiędzy Magento i FreshMailem. Analizuj efekty i ciesz się najwyższą dostarczalnością maili transakcyjnych i newsletterów.

Magento 2

Zobacz

Wtyczka integrująca esklep home.pl z FreshMail

esklep home.pl

Zobacz

Pierwsza w Polsce platforma e-commerce z funkcjami marketing automation, która angażuje użytkowników, rekomenduje im produkty oraz zwiększa sprzedaż.

Codarius

Zobacz

Najnowsza wersja wtyczki dzięki której zintegrujesz Twój sklep Shoper z FreshMailem

Shoper

Zobacz

Efektywna realizacja kampanii email marketingowych dla Twojego sklepu.

Shoplo

Zobacz
Sky-shop logotype

Automatycznie zapisuj klientów Sky-Shop na listy odbiorców.

Sky-Shop

Zobacz

Zapisuj dane klientów kupujących produkt na listę we FreshMailu.

Easy Digital Downloads

Zobacz

Synchronizuj odbiorców newslettera Magento z kontem FreshMail.

Magento 1

Zobacz
Pokaż więcej

Oceń wtyczkę