GymManager

Aktualizacja:7 lat temu
Cena:Za darmo
Autor:GymManager
  • Zautomatyzuj codzienny import bazy danych klientów do platformy FreshMail
  • Targetuj swoje kampanie mailingowe
  • Wysyłaj powiadomienia dotyczące ofert dostępnych w Twoim klubie: o karnetach, treningach personalnych, grafiku zajęć itp.
  • Informuj swoich klientów o wszystkich eventach, promocjach, akcjach świątecznych oraz Dniach Otwartych nadchodzących w Twoim klubie
  • Zachęć swoich klubowiczów do korzystania z Panelu Klienta, aplikacji mobilnej do rezerwacji zajęć GYMup! i płatności online

GymManager to nowoczesny i konkurencyjny system do zarządzania obiektami sportowymi. Kompleksowe rozwiązanie przeznaczone jest do siłowni, klubów fitness, szkół walki i ścianek wspinaczkowych oraz obiektów samoobsługowych. Firma obsługuje zarówno małe placówki, jak i sieci klubów. GymManager oferuje szereg korzyści,  automatyzację obsługi klienta, znaczne uproszczenie procesu zarządzania obiektem oraz wizerunek klubu nowoczesnego, stawiającego na innowacyjne rozwiązania. Modułowa budowa systemu daje możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

W celu dokonania integracji z FreshMailem skontaktuj się z Działem Technicznym systemu GymManager, który jest dostępny pod numerami telefonu: +48 12 357 19 54, +48 12 312 52 21.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Przetestuj wszystkie możliwości FreshMaila

Wypróbuj za darmo

Oceń wtyczkę