Jak działa hierarchia kont we FreshMailu?

Zdarza się niejednokrotnie, że wciągasz do pracy we FreshMailu swoich kolegów, znajomych czy współpracowników. Posiadając jedno konto, jednoczesna ich praca w systemie może być problemem. Nie martw się, pomyśleliśmy również o tym.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś stworzył dla nich osobne konta dostępowe a jednocześnie miał kontrolę nad tym co się dzieje i mógł wspomóc ich w przypadku jakichś problemów czy niejasności.

Dodanie nowej osoby

Pierwszym krokiem jest wybranie zakładki Twoje konto gdzie zobaczysz opcję Konta dostępowe.

Tutaj właśnie znajdziesz możliwość dodania nowej osoby, która będzie miała możliwość pracy w systemie.

dostępy

Wybierając przycisk Dodaj osobę dajesz innym możliwość poznania FreshMaila z którego jesteś tak zadowolony.

Nadawanie uprawnień

Dodając nową osobę możesz nadawać poszczególnym użytkownikom takich kont szczegółowe uprawnienia, z jakich będą mogli korzystać, np. możesz ustalić, że jedna osoba odpowiada za wysyłki, inna za przygotowanie kampanii, jeszcze inna za przeglądanie i analizowanie raportów itd. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie.

dodaj osobe

Dodawanie nowych osób, które będą mieć możliwość pracy z Tobą i nadawanie im odpowiednich uprawnień, jest niezwykle proste - wystarczy, że po kliknięciu w przycisk Dodaj osobę i wpisaniu niezbędnych informacji, określisz co nowa osoba będzie mogła robić:

  • Może być podobnie jak Ty Administartorem, czyli będzie miała dokładnie takie same prawa i możliwości jak Ty;
  • Jeśli nie chcesz, żeby ktokolwiek oprócz Ciebie miał możliwość zmian w nadawaniu uprawnień, możesz na tym etapie zaznaczyć, że nowa osoba będzie tylko ale i aż Wszystko mogącym. Poza zablokowaniem możliwości edycji uprawnień, całą reszta jest w zasięgu jej możliwości;
  • Możesz również usprawnić pracę całego zespołu, wybierając dla poszczególnych osób uprawnienia takie jak Tworzący, Wysyłający, Raportujący czy Zarządzający listami odbiorcówLista odbiorcówBaza danych zawierająca adresy email odbiorców, którzy wyrazili zgodę na przesyłanie przez dysponującego listą wiadomości komercyjnych.  .

Każda z tych opcji daje pewne przywileje, jednak to Ty w dalszym ciągu jesteś najważniejszy.

Przy każdym z utworzonych przez Ciebie kont znajdziesz również możliwość zalogowania się na nie i sprawdzenia, co dokładnie się tam dzieje, co robi dana osoba, czy robi to dobrze, itd. W razie problemów zawsze możesz służyć pomocą.