Dlaczego muszę zmienić hasło i jak wybrać właściwe?

Trafiłeś na komunikat z prośbą zmiany hasła? W tym miejscu wyjasniamyt powody i sposób przeprowadzania tej zmiany.

Dlaczego się tak dzieje?

Zależy nam na tym, aby wszystkie dane jakie zgromadziłeś na swoim koncie były jak najlepiej zabezpieczone. Z naszych obserwacji i doświadczeń wynika, że często hasło służy bardzo długo, nierzadko są to miesiące czy nawet lata.

Dlatego jeśli ustawisz swój poziom zabezpieczenia na średni lub wysoki prędzej czy później poprosimy CIę o zmianę hasła.

Jakie hasło wybrać?

Pamiętaj, aby Twoje hasło dostępu do konta we FreshMailu za każdym razem było unikalne, czyli takie, których nie używałeś nigdy wcześniej. 

Dodatkowe wymagania co do hasła zależne są od ustawień poziomu zabezpieczenia. Wiecej na ten temat znajdziesz w osobnym wpisie.

Gdybyś z jakiegoś powodu zapomniał swojego hasła bądź mimo przekonania, że jest ono prawidłowe, nadal nie mógł się zalogować, wystarczy skorzystać z opcji Przypomnij hasło a  wysłaneWysłaneŁączna liczba wszystkich wiadomości wysłanych na pojedyncze adresy email w ramach danej kampanii. Ilość ta nie uwzględnia ponownego dosyłania maili, które nie mogły zostać wcześniej dostarczone. zostanie ono na adres jaki podawałeś przy zakładaniu swojego konta.