Zwiększ swoją sprzedaż z FreshMailem

Nie masz jeszcze założonego konta we FreshMailu? Zobacz co tracisz!
Skorzystaj z pełnego zakresu usług najczęściej nagradzanej platformy do email marketingu w Polsce. Działamy jak część Twojej
firmy, realizując Twoje cele marketingowe na
froncie email marketingu od A do Z


Skontaktuj się z nami
Załóż darmowe konto

Wysyłka 5 minut po rejestracji

Dzięki metodzie drag&drop we FM Designerze przygotowanie newslettera przypomina budowanie maila z klocków. Nie musisz być grafikiem ani posiadać umiejętności programistycznych, dzięki naszemu edytorowi stworzysz w 5 minut profesjonalny szablon gotowy do wysyłki.

Biblioteka gotowych szablonów

Masz dostęp do ponad 150 responsywnych szablonów, gotowych do użycia. Znajdziesz tam szablony newsletterów przygotowanych dla różnych branż (m.in. e-commerce), jak i wiadomości transakcyjne, potwierdzenie zapisu czy dokonania zakupu.

Wsparcie 24/7

Nasze Biuro Obsługi Klienta udzieli Ci wsparcia i odpowie na każde pytanie związane z FreshMailem. Najwyższy poziom naszej obsługi klienta potwierdzają niezależne badania. Jesteśmy tu dla Ciebie 7 dni w tygodniu.

Usługi na start

Zastanawiasz się od czego zacząć email marketing? Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet usług na start. Dzięki nim zbudujesz efektywnie własną bazę subskrybentów, wyślesz swoją pierwszą kampanię wraz z przygotowanym własnym szablonem mailingu. Już na tym etapie możesz zacząć automatyzować komunikację email marketingową.

Wspieramy integrację systemów

Jeżeli używasz w swojej firmie innych systemów informatycznych, takich jak e-commerce, CMS, CRM czy ERP, pomożemy Ci zaprojektować przepływ danych pomiędzy tymi systemami a FreshMailem w celu zmaksymalizowania efektów Twoich działań email marketingowych.

Lider branży email marketingu

Nie sztuka nazywać się ekspertem, sztuka jest to udowodnić - nam się udało. Jesteśmy najczęściej nagradzaną agencją za kreatywne i efektywne działania email marketingowe w Polsce.

Poznaj wszystkie możliwości FreshMaila

Zobacz

Poznaj naszych konsultantów

Nasz zespół


Skontaktuj się z nami


Zaufali nam

Skontaktuj się z nami