MailerLite FreshMail łączy siły z MailerLite. Poznaj naszą wspólną misję. Dowiedz się więcej

Poranek z email marketingiem – trzecia edycja

Dobra kawa, ciastko i duża dawka wiedzy o nowych trendach w email marketingu.

Poranek z email marketingiem

Poranek z email marketingiem - druga edycja 2013

0:55
Play

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

Poranek podzielony będzie na wystąpienia 3 prelegentów, którzy w sposób przystępny opowiedzą o tym, jak tworzyć skuteczny i efektywny email marketing. Po wszystkich prelekcjach będzie czas na networking i wymianę spostrzeżeń. 

Najpierw Paweł Sala zaprezentuje polskiego użytkownika poczty anno domini 2014. Zdradzi, co wiemy o naszych odbiorcach i jak to wykorzystać, aby zwiększyć skuteczność swoich kampanii. Prezentacja sprawi, że na nowo poznasz swoich Klientów.

Filip Kłodawski przedstawi prezentację pt. "Ewolucja persmission marketingu? Czy growth hacking polubi się z email marketingiem?". Opowie o tym, czym jest koncepcja permisson marketingu, co kryje się pod pojęciem growth hackingu i jak wykorzystać ich najmocniejsze cechy w działaniach email markeingowych

Na zakończenie Kamil Sikora przybliży uczestnikom tematykę grywalizacji stosowanej. Omówi on nie tylko najciekawsze, uzależniające oraz manipulujące użytkownikiem rozwiązania znane z gier wideo. Przedstawi także rolę mailingu w koncepcji 360 oraz spróbuje, przewrotnie, zredefiniować klasyczną i powszechnie przyjętą definicję grywalizacji.

Tematy prelekcji

Paweł Sala

CEO & Co-Founder FreshMail

Ekspert ds. email marketingu, trener, manager, konsultant. Z FreshMailem związany od zawsze. Autor wielu publikacji na temat email marketingu, a także podcastu Email [i] Marketing Współtwórca sukcesu wielu kampanii email marketingowych, wielokrotnie wyróżnianych i nagradzanych na takich konkursach jak Golden Arrow, WebStar czy Mixx Awards. Mówca na konferencjach branżowych oraz wykładowca wyższych uczelni. Szef grupy ds. email marketingu przy IAB Polska, członek Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego. Szef grupy roboczej IAB Polska ds email marketingu. Prywatnie fan podróży i skoków ze spadochronem.

Paweł Sala

Zapisz się na warsztaty

Poranek z email marketingiem – trzecia edycja

Dziękujemy naszym partnerom