Pierwsze kroki we FreshMailu

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z FreshMailem to dobrze trafiłeś! Zacznij od obejrzenia filmu, w którym prezentujemy jak wysłać kampanię mailingową.

Zobacz jak wysłać kampanię

Tworzenie autorespondera

Zacznij od artykułu opisujacego różne rodzaje autoresponderów.

Przeczytaj poradnik

Zarządzanie odbiorcami

Przeczytaj jak łatwo umieścić formularz i zbierać adresy email za pośrednictwem Twojej strony wwwAdres internetowyAadres strony internetowej, na który zostanie przeniesiony użytkownik po jego kliknięciu lub wpisaniu w pasek adresu przeglądarki. Zwykle jest wyróżniony w tekście poprzez inny kolor i styl. Składa się zazwyczaj z protokołu (najczęściej http:// lub https:// dla zabezpieczonych stron), hosta/domeny (np. app.freshmail.pl) oraz z opcjonalnej ścieżki (np. /logowanie), np. http://app.freshmail/logowanie . Zobacz film na temat zarządzania listami odbiorcówLista odbiorcówBaza danych zawierająca adresy email odbiorców, którzy wyrazili zgodę na przesyłanie przez dysponującego listą wiadomości komercyjnych.  . Sprawdź, jak dodać nowe informacje o odbiorcach oraz jak utworzyć na listach segmentySegementAdresy email z danej listy odbiorców, wyselekcjonowane poprzez tworzenie reguł dla danej listy, np. odbiorcy, którzy otworzyli wiadomość., które pomogą w tworzeniu spersonalizowanych kampanii.

Przeczytaj poradnik Zobacz film

"Designer" - edytor szablonów mailingów

W prosty sposób przygotuj profesjonalny i graficzny mailing w Edytorze Designer. Przeczytaj poradnik, w którym dowiesz się o możliwościach kreatora lub oglądnij serię filmów instruktażowych.

Przeczytaj poradnik
Ikona z kołem ratunkowym

Wiedza i pomoc

Materiały edykacyjne 24/7

Centrum pomocy

Ikona z kopertą

Napisz

Pon-Pt: 8:00-24:00
Sb-Nd: 9:00-21:00
pomoc@freshmail.pl