Jak podpiąć zapis do newslettera na mojej stronie www?

Dzięki FreshMailowi łatwo stworzysz formularz do zbierania adresów email na swoją stronę lub blog. Wystarczy wkleić kod a adresy mailowe zaczną spływać do twojej bazy.

formularz-zapisu-newslettera-na-stronie

Jak to zrobić we FreshMailu?

Aby stworzyć formularz, kliknij w menu głównym w zakładkę „Listy odbiorców”, wybierz listę, do której będą dodawane kontakty, a następnie kliknij jej nazwę. W kolejnym etapie wybierasz zakładkę „Kreator formularza subskrypcji”.

kreator formularza

Określasz, które pola do wypełnienia powinny znaleźć się w formularzu.

dodaj pole

Nowe pola możesz dodać po kliknięciu w “Dodaj więcej pól”.

W okienku zobaczysz kod formularza, który musisz skopiować i wkleić na swoją stronę WWW.Adres internetowyAadres strony internetowej, na który zostanie przeniesiony użytkownik po jego kliknięciu lub wpisaniu w pasek adresu przeglądarki. Zwykle jest wyróżniony w tekście poprzez inny kolor i styl. Składa się zazwyczaj z protokołu (najczęściej http:// lub https:// dla zabezpieczonych stron), hosta/domeny (np. app.freshmail.pl) oraz z opcjonalnej ścieżki (np. /logowanie), np. http://app.freshmail/logowanie

FreshMail, sprawdzony system do email marketingu

Od tego momentu adresy wszystkich odbiorców zapisujących się do newslettera przez formularz będą bezpośrednio dodawane do wybranej przez Ciebie listy.

Wtyczki ułatwiające dodanie formularza

Zapoznaj się także z wtyczkami dzięki którym jeszcze łatwiej możesz dodać formularz zapisu newslettera do stron na platformach blogowych i CMSach.

Wtyczka dla WordPress

Wtyczka dla Jomla!