Serwer SMTP User.com – szybka integracja

Zintegruj User.com z FreshMailem i zwiększ zaangażowanie swoich odbiorców!

User.com to multinarzędzie, które wspiera Twoje działania marketingowe oraz poprawia konwersję, docierając do klientów za pośrednictwem szerokiej gamy kanałów komunikacyjnych.Jakie korzyści płyną z integracji z Freshmailem?

FreshMail nie tylko zapewni Ci wysoką dostarczalność maili transakcyjnych, ale także możliwość stworzenia formularza oraz popup-u umożliwiającego zapis do newslettera. Dzięki integracji zwiększysz obszar komunikacji ze swoimi odbiorcami, co korzystnie wpłynie na ich zaangażowanie.

Połącz konto User.com z kontem w systemie FreshMaila po SMTP, a zyskasz listę potencjalnych klientów oraz szybką i bezpieczną wysyłkę maili transakcyjnych.

Aby wysyłać maile transakcyjne, załóż konto we FreshMailu.

Zakładam konto

Jak uzyskać dostęp do integracji SMTP?

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby otrzymać dostęp do danych potrzebnych przy integracji z serwerem SMTP

Po aktywacji usługi, zaloguj się do FreshMaila i przejdź do zakładki Ustawienia > Wtyczki i API > Twoje dane do serwera SMTP.

Dane do serwera SMTP FreshMaila

 

Dane takie jak: host, port, login i hasło będą Ci potrzebne, aby poprawnie zintegrować aplikację User.com z serwerem SMTP FreshMaila.  

Jak skonfigurować serwer SMTP w panelu User.com?

Po otrzymaniu odpowiednich danych od Biura Obsługi Klienta, kolejnym krokiem jest zalogowanie się w panelu User.com i wejściu w: 

Ustawienia -> Ustawienia SMTP

Wejście do ustawień SMTP w User.com

Następnie pojawi Ci się okno z informacją ,,Zacznij wysyłać emaile ze swojego adresu email”. Wejdź w Utwórz nowy.

Wejście do okna integracji User.com i FreshMaila

Kolejnym krokiem jest wprowadzenie danych w formularzu, które znajdziesz na koncie we FreshMailu w zakładce Ustawienia > Wtyczki i API > Twoje dane do serwera SMTP oraz zaznaczenie odpowiednich pól (patrz poniżej):

Ustawienia SMTP w User.com

Na koniec przetestuj, czy wykonałeś dobrze wszystkie ustawienia. W tym celu wejdź w ,,Wyślij testową wiadomość e-mail” i wprowadź adres, na który chcesz wysłać wiadomość testową. 

Wysłanie wiadomości testowej

 

Po wysłaniu maila powinieneś dostać na swoją skrzynkę odbiorczą taką wiadomość:

Po przejściu wszystkich kroków Twoje konto we FreshMailu powinno być już zintegrowane z User.com.