Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez aplikację FreshAds

 1. INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ APLIKACJĘ FRESHADS

   

  Instalacja aplikacji FreshAds (dalej „Aplikacja”) wiąże się z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez dostawcę Aplikacji.

   

  Ponieważ Aplikacja służy do generowania reklam w portalu Facebook, niektóre informacje o Tobie pochodzące z tego portalu, są przekazywane dostawcy Aplikacji. Rejestrując się w Aplikacji, podajesz jej dostawcy co najmniej: nazwę Twojego profilu na Facebooku, imię, nazwisko, zdjęcie profilowe i adres email.

  Podczas używania przez Ciebie Aplikacji, jej dostawca będzie oczywiście przetwarzał również dane o tym, w jaki sposób z niej korzystasz (logi, informacje o postach, których reklamy generujesz, treść korespondencji przez Messenger Bota itd.).

   

  1. Administratorem Twoich danych osobowych w związku z korzystaniem z Aplikacji będzie Daniel Kędzierski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Agencja Ma&Ma z siedzibą w Rumii pod adresem ul. Toruńska 5, 84-230 Rumia.
   Pamiętaj, że firma FreshMail sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie nie ma dostępu do żadnych danych związanych z korzystaniem przez Ciebie z Aplikacji, a zatem nie jest w tym zakresie administratorem Twoich danych osobowych. FreshMail jest takim administratorem tylko na cele sprzedaży Tobie dostępu do Aplikacji i rozliczeń z tym związanych. FreshMail nie przekazuje dostawcy Aplikacji żadnych Twoich danych pochodzących z programu FreshMail. Dane do logowania do Aplikacji podajesz samodzielnie, poprzez serwis Facebook.

  2. We wszelkich sprawach związanych z danymi osobowymi możesz kontaktować się z nami pod adresem: contact@fasttony.es.

  3. Twoje dane, takie jakie nam podasz, będą przetwarzane w celach:
   a) zawarcia i wykonywania umowy o korzystanie z Aplikacji (podstawa prawna: zawarta pomiędzy nami umowa);
   b) odpowiadania na Twoje zapytania - jeśli zadzwonisz lub napiszesz do Nas z pytaniem (podstawa prawna: Twoje zapytanie przesłane nam przed zawarciem umowy);
   c) rozliczania transakcji – jeśli będziesz korzystał z płatnych funkcjonalności Aplikacji (podstawa prawna: zawarta pomiędzy nami umowa).

  4. W naszej działalności korzystamy z innych aplikacji internetowych oraz narzędzi informatycznych, dlatego Twoje dane mogą być przez nas powierzane: firmom, których serwery dzierżawimy, firmom dostarczającym narzędzia komunikacji (czat, hositng poczty e-mail), firmom dostarczającym narzędzia analityczne (wykrywanie błędów w Aplikacji, analiza zachowań użytkowników). Niektóre z tych narzędzi dostarczane są przez firmy amerykańskie, w związku z czym Twoje dane osobowe mogą znaleźć się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym. Korzystamy jednak wyłącznie z usług firm wpisanych na tzw. listę Privacy Shield, co oznacza odpowiedni poziom ochrony Twoich danych.

  5. Twoje dane będziemy przetwarzać do czasu wykonania umowy i/lub do czasu załatwienia Twojego zapytania. Dane zachowamy również w celu obrony przed roszczeniami – do czasu przedawnienia takich roszczeń.

  6. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, możesz żądać żebyśmy je usunęli, zmienili oraz zmniejszyli zakres, w którym je przetwarzamy.

  7. W każdej chwili możesz żądać przeniesienia swoich danych do innego podmiotu.

  8. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych co do przetwarzania Twoich danych osobowych.

  9. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do korzystania z Aplikacji.