Webinaria

Weź udział w cyklicznych webinariach prowadzonych przez naszych ekspertów. Dzięki nim poruszanie się w świecie email marketingu, a także po systemie FreshMail będzie dziecinnie proste. Sprawdź najbliższe terminy naszych szkoleń. Webinaria są również dostępne do odtworzenia po dacie wydarzenia w zakładce “Baza wiedzy”.

Jak przebiegają warsztaty i jak się zapisać
Czy zgodność z prawem zwiększa konwersję? O prawnych aspektach e-mail marketingu. (60 minut)

Webinarium - Czy zgodność z prawem zwiększa konwersję? O prawnych aspektach e-mail marketingu. Poznaj kilka prostych zasad, dzięki którym Twój formularz rejestracyjny nie będzie odstraszał całą listą check-boxów, a jednocześnie będzie w pełni legalny. Po szkoleniu będziesz w stanie wykorzystać przepisy prawa w służbie konwersji. Twoja baza mailingowa powinna zyskać na jakości, a ilość wypisów z bazy powinna zmaleć.

Zapisz się Więcej
Zapisz się Więcej
Email marketing automation przy użyciu kodów trackingowych FreshMail (60 minut)

Webinarium - Email marketing automation przy użyciu kodów trackingowych FreshMail Korzystając z FreshMail możesz poddać analizie zachowania odbiorców Twoich mailingów na wiele sposobów. Jedną z możliwości jest wykorzystanie kodów trackingowych, dzięki którym zaobserwujesz ruch w czasie rzeczywistym, pochodzący z mailingu na Twoją stronę.

Zapisz się Więcej
Zapisz się Więcej

Webinaria do pobrania

Zainteresował Cię konkretny temat webinarium? Nie możesz wziąć w nim udziału w określonym terminie? Nic straconego. Zapoznaj się z nagraniami z wcześniejszych szkoleń online w zakładce Baza wiedzy. Dobry content pełen wiedzy zawsze pod ręką.

Baza wiedzy

Obserwuj nas: