Webinaria

Weź udział w cyklicznych webinariach prowadzonych przez naszych ekspertów. Dzięki nim poruszanie się w świecie email marketingu, a także po systemie FreshMail będzie dziecinnie proste. Sprawdź najbliższe terminy naszych szkoleń. Webinaria są również dostępne do odtworzenia po dacie wydarzenia w zakładce “Baza wiedzy”.

Jak przebiegają warsztaty i jak się zapisać
Projektuj piękne newslettery – FreshMail Designer (60 minut)

Webinarium Projektuj piękne newslettery - FreshMail Designer.  Korzystając z FreshMail Desingera w łatwy i prosty sposób stworzysz efektywny szablon email marketingowy. Pamiętaj, że często kupujemy oczami, to w jaki sposób zaprezentujesz się swojemu odbiorcy w skrzynce mailowej, może być czynnikiem decydującym o zakupie.

Zapisz się Więcej
Zapisz się Więcej
Email marketing automation przy użyciu kodów trackingowych FreshMail (60 minut)

Webinarium - Email marketing automation przy użyciu kodów trackingowych FreshMail Korzystając z FreshMail możesz poddać analizie zachowania odbiorców Twoich mailingów na wiele sposobów. Jedną z możliwości jest wykorzystanie kodów trackingowych, dzięki którym zaobserwujesz ruch w czasie rzeczywistym, pochodzący z mailingu na Twoją stronę.

Zapisz się Więcej
Zapisz się Więcej

Webinaria do pobrania

Zainteresował Cię konkretny temat webinarium? Nie możesz wziąć w nim udziału w określonym terminie? Nic straconego. Zapoznaj się z nagraniami z wcześniejszych szkoleń online w zakładce Baza wiedzy. Dobry content pełen wiedzy zawsze pod ręką.

Baza wiedzy

Obserwuj nas: