Codarius.com to pierwsza w Polsce platforma e-commerce z funkcjami marketing automation, która dzięki wykorzystaniu kilkunastu funkcji marketing automation angażuje użytkowników, rekomenduje im produkty oraz zwiększa sprzedaż. Dodatkowo platforma wspiera klientów w prowadzeniu kampanii marketingowych w Google ADS.

Co możesz zrobić dzięki platformie Codarius?

Codarius pozwala na stworzenie dwóch kanałów sprzedaży:

- sklep internetowy B2C skierowany do klientów detalicznych przy wsparciu narzędzi marketing automation
- platforma B2B, która umożliwia stworzenie w pełni automatycznej hurtowni internetowej połączonej z systemami ERP

Dzięki integracji platformy Codarius z FreshMail masz możliwość prowadzenia kampanii e-mail marketingowych do klientów zapisanych na subskrypcję newslettera.

Jak podłączyć Freshmaila?

Po założeniu konta na platformie Codarius i po zalogowaniu się do własnego sklepu, wystarczy wejść do zakładki Integracje. Następnie klikamy FreshMail. Pojawią się nam dwa pola, które na etapie połączenia musimy uzupełnić - klucz API oraz API sekret.

Potrzebne klucze znajdziemy na swoim koncie FreshMail w zakładce Ustawienia -> Wtyczki i API -> Integracje. Klikamy przycisk Generuj i pojawią się nam odpowiednie klucze.

Ostatnim zadaniem będzie ich skopiowanie i wklejenie na platformie Codarius do odpowiednich pol. Po zapisaniu ustawień integracja jest gotowa. Sklep na platformie Codarius prześle i utworzy listę użytkowników zapisanych do newslettera oraz będzie cyklicznie aktualizował listę o nowo zapisane osoby.

W razie pytań zespół Codarius.com służy pomocą - https://www.codarius.com/