Najwyższy poziom bezpieczeństwa i dostarczalności

Bezpieczeństwo i dostarczalność są dla nas priorytetem. Dane przetwarzane w naszym systemie są chronione na najwyższym poziomie i dopasowane do europejskich wymagań dotyczących ochrony danych osobowych. FreshMail spełnia też restrykcyjne wymagania antyspamowe

Dostarczalność

Obecnie najważniejszą cechą dostarczalności jest reputacja serwerów wysyłających. Jeżeli dostawcy poczty Cię nie znają lub nie podoba im się treść kampanii, Twoje serwery wysyłające mogą zostać zablokowane. My stale dbamy o to, by zapewnić naszym klientom największą szansę dotarcia mailingu do skrzynek pocztowych ich odbiorców.

Hierarchia reputacji serwerów

Zaufanie procentuje. Jeżeli wysyłasz maile zgodnie ze standardami email marketingowymi możesz mieć pewność, że inni korzystający z tego samego IP wysyłają co najmniej tak dobre kampanie jak Ty. Nasz system automatycznie ocenia i przydziela konta do różnych przedziałów adresów IP na podstawie kombinacji złożonych czynników.

Uwierzytelnianie adresu email

Nasi klienci mają pewność, że dostawcy poczty dokładnie wiedzą, kto jest nadawcą maila. Użycie technologi DKIM do cyfrowego podpisywaniu wiadomości pocztowych pozwala nam udowodnić, że maile naszych klientów nie są podrobione, co zwiększa ich szanse dotarcia do skrzynki odbiorczej.

Feedback loop

FreshMail jest zintegrowany z mechanizmem feedback loop takich dostawców poczty jak Yahoo, Hotmail, AOL oraz wielu innych. Umożliwia on wykrycie, że odbiorca oznaczył Twój newsletter jako spam i automatyczne usunięcie go z Twoich list.

Akceptacja przez moderatora

Kampanie każdego nowego klienta muszą uzyskać akceptację naszych moderatorów. Sprawdzamy czy spełniają kryteria dotyczące legalności i jakości bazy, oceny treści oraz kwestii prawnych.

Bezpieczeństwo

Aby zabezpieczyć twoje dane i zapewnić Ci do nich stały i szybki dostęp, używamy klastra serwerów z nadmiarowością w monitorowanej 24/7 serwerowni. Wszystkie wrażliwe dane są zaszyfrowane na serwerach do których broni dostępu restrykcyjny firewall.

Restrykcyjna polityka prywatności

Nasza restrykcyjna polityka prywatności gwarantuje, że Twoje wrażliwe dane nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim i będą zawsze bezpieczne. Ściśle ograniczona ilość pracowników ma dostęp do Twojego konta w celu świadczenia usług związanych ze wsparciem klienta.

Nowoczesne data center

Naszą serwerownię monitorujemy 24/7 pod kątem wydajności i bezpieczeństwa. Jest wyposażona w najnowsze urządzenia zabezpieczające, takie jak skanery biometryczne czy system wykrywania włamań.

Niezawodny system

Mamy zwielokrotnioną każdą warstwę naszego systemu, aby zapewnić szybki powrót po każdym problemie sprzętowym. Wszystkie dane są bezpiecznie skopiowane poza system produkcyjny, na wypadek wszystkich nieprzewidzianych zdarzeń.

Super szybki hosting obrazków

FreshMail wykorzystuje infrastrukturę Amazona do hostowania Twoich obrazków, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą dostępne dla Twoich odbiorców zawsze i szybko.