Oto światło dzienne ujrzały dwa ważne rozwiązania, o które prosili nasi klienci. Od teraz oprócz wysyłki standardowych kampanii email marketingowych, możesz tworzyć kampanie SMS oraz korzystać z możliwości maili transakcyjnych! Udostępnione nowości są na chwilę obecną wersjami BETA, dlatego możesz spodziewać się dalszych prac ulepszających.

Wykorzystaj potencjał komunikacji SMS

Połącz kampanię SMS z wysyłką newslettera i zwiększ skuteczność swoich działań. Nową funkcję zauważysz od razu po zalogowaniu się do naszej aplikacji, a wejdziesz do niej przez Kreator -> Kampania SMS.

Interfejs nowej funkcji został stworzony w taki sposób, aby poprowadzić Cię krok po kroku przez wszystkie etapy tworzenia kampanii SMS oraz przypomina ścieżkę, znaną Ci z dotychczasowych kreatorów kampanii mailowych. Możesz nie tylko przygotować i wysłać tekst do wybranych osób, ale także segmentować czy personalizować wiadomości, planować w przód wysyłki oraz wybrać indywidualną nazwę nadawcy.

Dowiedz się więcej, Jak wysłać kampanię SMS z FreshMaila.

Wysyłaj maile transakcyjne z FreshMaila

Połącz się z FreshMailem za pomocą API lub SMTP (nowość) i wysyłaj wiadomości transakcyjne do swoich klientów. Nowa funkcja pozwala Ci na użycie dedykowanego IP, a lata doświadczenia w parze z nowoczesną infrastrukturą zapewnią Ci najwyższą dostarczalność.


Aby dowiedzieć się więcej i zapytać o szczegóły oferty, wejdź na dedykowaną stronę: Maile Transakcyjne.