Płać za wysłane

Wysyłasz rzadko? Kupuj paczki, do których będziesz mieć dostęp przez cały rok.

Wiadomości Cena (netto)
15 000 899
25 000 1 399
50 000 2 499
100 000 2 999
150 000 3 299
250 000 4 499
500 000 6 999
1 000 000 9 999
Kup teraz

Klikając “Kup teraz” przechodzisz do rejestracji i utworzenia konta w systemie. Po zalogowaniu przejdź do zakładki Płatności i dokonaj zakupu wybranych wiadomości.

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę płacić kartą kredytową?

arrow_back_ios

Tak. Opłaty za korzystanie z FreshMaila możesz realizować kartą kredytową. Dane karty uzupełniasz tylko w momencie jej pierwszego użycia i nie musisz logować się na swoje konto, aby pamiętać o terminowych płatnościach. Konto będzie cały czas aktywne. Więcej o płatnościach rekurencyjnych i kartach kredytowych znajdziesz w Poradniku.

Jakie metody płatności akceptujecie?

arrow_back_ios
  • Karta kredytowa
  • Płatności z PayU lub Tpay
  • Płatności poprzez Przelewy24 (opcja “Szybki przelew” lub karty Visa, MasterCard, Maestro, Discover i JCB)
  • Proforma

Dowiedz się więcej o metodach płatności.

Co dokładnie znaczy plan Płać za wysłane?

arrow_back_ios

Jeżeli nie wysyłasz kampanii regularnie lub nie jesteś w stanie przewidzieć ile zamierzasz realizować wysyłek miesięcznie, powinieneś skorzystać z planu “Płać za wysłane”. Płacisz za liczbę wiadomości, które wykupujesz z góry i możesz wysyłać w dowolnym momencie przez rok od daty zakupu. Pamiętaj, im większa liczba zakupionych wiadomości, tym mniej kosztuje jeden wysłany email. Więcej o różnicach w planach znajdziesz w poradniku Rodzaje kont w systemie FreshMail.

Co dokładnie otrzymuję w planie Płać za wysłane?

arrow_back_ios

Wybierając plan Płać za wysłane masz dostęp do narzędzi FreshMaila służących do email marketingu. Dzięki nim możesz zbierać adresy do bazy odbiorców, zarządzać listami (personalizacja, segmentacja), tworzyć i testować kampanie mailowe oraz sprawdzać raporty z wysyłek. Pełną listę narzędzi znajdziesz tutaj. Posiadając plan Płać za wysłane możesz też wykupić dostęp do innych usług FreshMaila, jak Wysyłki SMS, Maile transakcyjne czy Webinary.

Jak długo ważne są wiadomości w modelu Płać za wysłane?

arrow_back_ios

Wiadomości kupione w modelu Płać za wysłane ważne są przez rok od ostatniego zakupu. Oznacza to, że jeśli kupisz pakiet np. 15 000 maili i w ciągu 12 miesięcy ich nie wykorzystasz, za to dokonasz zakupu kolejnego 15 000 maili, to od dnia drugiego zakupu masz 30 000 maili do wykorzystania przez rok.