Nagrane webinaria

Zapoznaj się z wartościową wiedzą, którą możesz wykorzystać w praktyce. Zobacz nasze webinaria pełne email marketingowych porad.

Jak odświeżyć swój email marketing? Konkretny plan działania.

Webinarium prowadzi Paweł Sala. Dowiedz się jak określić cel, jakie działania należy podjąć, by polepszyć statystyki wysyłek, jak zrobić porządki w bazie subskrybentów oraz jakie usprawnienia nie zajmą Ci dużo czasu, a przyniosą konkretny efekt.

Pierwsza kampania z FreshMailem. Praktyczne szkolenie – krok po kroku.

Webinarium prowadzi Maciej Jeż – Account Manager we FreshMailu. Dowiedz się, jak stworzyć kampanię mailową, zbudować szablon mailingu w Designerze, optymalizować kampanie, aby przynosiły lepsze efekty oraz jak zarządzać listami odbiorców i analizować wyniki raportów kampanii.

Skuteczny email marketing w B2B. Zbuduj trwałe relacje w biznesie.

Webinarium prowadzi Paweł Sala. Dowiedz się w jaki sposób pozyskiwać bazę odbiorców w B2B, jak przygotować strategię komunikacji, stworzyć skuteczny szablon mailingu oraz jak zbudować ścieżki komunikacyjne, by zamieniać subskrybentów w klientów.

Email marketing dla początkujących

Webinarium prowadziŁukasz Hardek – Sales Manager we FreshMailu. Dowiedz się jak rozpocząć swoje działania email marketingowe, jakie elementy składają się na dobry mailing, o czym musisz pamiętać przed wysyłką swojej pierwszej kampanii.

Budowanie bazy subskrybentów

Webinarium prowadzi Paweł Sala. Dowiedz się jak zbudować dobrą bazę odbiorców – czyli jak stworzyć fundament skutecznej komunikacji email marketingowej.

Content marketing w email marketingu

Webinarium prowadzi Paweł Sala. Dowiedz się jak wykorzystać działania content marketingowe do budowania efektywnej i wartościowej bazy subskrybentów oraz do dalszej komunikacji email marketingowej.

Personalizacja w komunikacji email marketingowej

Webinarium prowadzi Eliza Bzdoń – Content Designer we FreshMailu. Dowiedz się jak pozyskiwać dane do wykorzystania w personalizacji komunikacji email marketingowej, na czym polega personalizacja maili i jak to zrobić we FreshMailu.

Konwertujący landing page i rozpoczęcie komunikacji email marketingowej

Webinar prowadzony przez Roberta Marczaka z Landingi i Marcina Kociubę z FreshMaila. Dowiedz się jak powinien wyglądać landing page, który zbiera leady i jak powinien wyglądać email marketingowy program powitalny dla nowych subskrybentów.

Kupno bazy mailingowej

Webinarium prowadzi Magda Rudek – Business Development Manager w MailPlanner. Dowiedz się, jakie pytania powinieneś zadać właścicielowi/brokerowi baz, aby móc ocenić jakość i potencjał oferowanej wysyłki.

Lead nurturing przy pomocy email marketingu

Webinarium prowadzi Aleksandra Adamczyk – CRM Manager we FreshMailu. Dowiedz się jak prowadzić działania lead nurturingowe w usługacg SaaS i jak możesz do takich działań wykorzystać email marketing.

Aktywizacja subskrybentów newslettera

Webinarium prowadzi Łukasz Hardek – Sales Manager we FreshMailu. Dowiedz się jak dotrzeć na nowo do tych, którzy przestali reagować na Twoje newslettery czy mailingi.

Przygotowanie strategii email marketingowej

Webinarium prowadzi Wojciech Sliwiński z FreshMaila. Poznaj kluczowe elementy skutecznej strategii email marketingowej.

Email Marketing Automation

Webinarium Email Marketing Automation prowadzi Paweł Sala. Dowiedz się jak automatyzować email marketing i przy pomocy FreshMail i Google Analytics osiągnąć niesamowite efekty sprzedażowe.

Kreacja mailingu

Webinarium prowadzi Przemek Pałka – Email Marketing Specialist w FreshMailu. Dowiedz się jak przygotować kreację mailingu, który będzie sprzedawać.

Email marketing w e-commerce

Webinarium prowadzi Mateusz Zapała z FreshMaila i Klaudia Śpiewak ze Sky-Shop. Dowiedz się jak skutecznie promować sklep internetowy i sprzedawać więcej wykorzystując email marketing.

Dostarczalność wysyłek email marketingowych

Webinarium prowadzi Aleksandra Rodzajewska – Account Manager w FreshMail. Dowiedz się jak przygotować odpowiednio kampanie email marketingowe, aby nie znaleźć się w folderze SPAM.

Social media i email marketing

Webinarium prowadzi Karolina Gnat – Project Manager w FreshMail. Dowiedz się jak skutecznie połączyć działania email marketingowe z kanałami social media.

Prawne aspekty email marketingu

Webinarium prowadzi Agnieszka Grzesiek-Kasperczyk – radca prawny w kancelarii MyLo. Dowiedz się jakie przepisy prawa regulują działania email marketingowe i jak prowadzić je zgodnie z prawem.

Email marketing w badaniach satysfakcji klientów

Webinarium prowadzi Marcin Racino z Webankieta.pl. Dowiedz się, którzy z Twoich klientów za moment przestaną nimi być i co możesz zrobić, aby tak się nie stało. Jakich narzędzi użyć i jak przeprowadzić badanie satysfakcji klientów.

Employer branding przy pomocy email marketingu

Webinarium prowadzi Lukasz Jarota i Michał Szot ze Studia Wiedzy oraz Olgierd Sroczyński z FreshMail. Poznaj praktyczne sposoby segmentowania kluczowych grup kandydatów oraz wykorzystać narzędzia do email marketingu, aby wykorzystać potencjał tkwiący w tych danych.