MailerLite FreshMail łączy siły z MailerLite. Poznaj naszą wspólną misję. Dowiedz się więcej

Poranek z email marketingiem – trzecia edycja

Zapisz się na szkolenie

Dobra kawa, ciastko i duża dawka wiedzy o nowych trendach w email marketingu.

Poranek z email marketingiem

Poranek z email marketingiem - druga edycja 2013

0:55
Play

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

Na Poranku czworo email marketingowych ekspertów przy kawie i ciastku zdradzi Wam jak możecie zwiększyć efektywność swoich działań. Przybliży nowe trendy i podpowie jak wyróżnić się w tłumie mail, które każdy z nas otrzymuje codziennie.

Paweł Sala poświęci swoją prelekcję tematowi lead nurturingu, zdradzając kilka sprytnych sposobów na przekonwetowanie jak największej liczby odbiorców w klientów.

Paulina Wyrębowska podpowie jak nie dostać kosza wykorzystując m.in. sztuczki językowe. Spojrzy na maile okiem Waszych odbiorców.

Łukasz Stasiak opowie o możliwościach stosowania video w mailingach, wyjaśni jak i gdzie videomailingi zadziałają opierając się na ciekawych przykładach ich zastosowania.

Filip Kłodawski przedstawi  2 sprawdzone strategie email marketingowe dla ecommerce, zrealizowane dla Presto i Perhapsme.

Tematy prelekcji

Paweł Sala

CEO & Co-Founder FreshMail

Ekspert ds. email marketingu, trener, manager, konsultant. Z FreshMailem związany od zawsze. Autor wielu publikacji na temat email marketingu, a także podcastu Email [i] Marketing Współtwórca sukcesu wielu kampanii email marketingowych, wielokrotnie wyróżnianych i nagradzanych na takich konkursach jak Golden Arrow, WebStar czy Mixx Awards. Mówca na konferencjach branżowych oraz wykładowca wyższych uczelni. Szef grupy ds. email marketingu przy IAB Polska, członek Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego. Szef grupy roboczej IAB Polska ds email marketingu. Prywatnie fan podróży i skoków ze spadochronem.

Paweł Sala

Zapisz się na warsztaty

Poranek z email marketingiem – trzecia edycja

Dziękujemy naszym partnerom