Poranek z email marketingiem

Aromatyczna kawa, pyszne ciastko i duża dawka wiedzy o email marketingu.

LOKALIZACJA: Bar Atelier, Plac Nowy 7 

BRAK MIEJSC

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

Poranek z email marketingiem to spotkanie z ekspertami z zakresu email marketingu w swobodnej atmosferze przy kawie i ciastku. Jego celem jest inspirowanie marketerów do tworzenia jak najbardziej kreatywnych i efektywnych działań oraz szerzenie dobrych praktyk.

Karolina Gnat Project Manager @FreshMail

10 pytań, które zadaje sobie każdy marketer

W swojej pracy często musisz decydować jaki budżet przeznaczysz na poszczególne działania. Karolina Gnat pomoże Ci uargumentować przed Twoim szefem, dlaczego email marketing jest tak ważny i jakie przynosi korzyści. Powie czy Twój open rate jest odpowiedni, jak samodzielnie przeprowadzić szybki audyt mailingu i co zrobić by Twoja baza rosła, wraz z lojalnością klientów.

Łukasz Hardek Sales Manager @FreshMail

Marketing Automation - a na co to komu?

Zdaniem Łukasza Hardka email marketing jest jak dobrze działająca restauracja. Podaj klientowi danie idealne, a będzie do Ciebie wracał z przyjemnością. W trakcie swoje prezentacji zdradzi Wam jak takie danie przyrządzić.

Wojciech Śliwiński Strategy Manager @FreshMail

Jak przygotować strategię email marketingową dla e-sklepu?

Wojciech Śliwiński wyjaśni nie tylko jak przygotować strategię email marketingową, ale też jak dostosować ją do wielkości sklepu i założonego celu biznesowego. Wskaże najważniejsze dla e-commerce wskaźniki oraz sposób ich monitorowania. Podpowie, na przykładach zrealizowanych kampanii, jak dobierać content w newsletterze w zależności od zamierzonego celu.

Anna Łowczowska PR i Marketing Manager @FreshMail

Opowieści o email marketingowej treści

Email marketing jest jednym z najstarszych kanałów marketingu internetowego. Nie znaczy to jednak, że nie zmienia się na przestrzeni lat. Jak dostosować swoje działania do nowych możliwości systemów do email marketingu oraz zmian w oczekiwaniach odbiorców - opowie Anna Łowczowska.

Tematy prelekcji

Wojciech Śliwiński

Strategy Manager

We FreshMailu przygotowuje strategię działań dla klientów e-commerce. Specjalizuje się w działaniach efektywnościowych, a optymalizacja konwersji to jego codzienność. Analizuje i proponuje rozwiązania, tak aby dostarczyć mierzalny wynik.

Wojciech Śliwiński
Karolina Gnat

Karolina Gnat

HR Manager

Absolwentka AGH na Wydziale Zarządzania.  FreshMailowe szeregi zasiliła wraz z nadejściem 2014 roku. Jest Project Managerem i wspiera swoimi zadaniami zarówno dział marketingu jak i samego Pawła Salę. Od czerwca 2016 zajmuje się również HRami. Współorganizuje szkolenia i konferencje z email marketingu, rekrutuje nowe szeregi FreshMaila i dba o jego empolyer branding. Ma zawsze coś do powiedzenia i nie rozstaje się z uśmiechem. Pasjonatka zdrowego trybu życia i dobrego europejskiego kina.

Anna Łowczowska

Head of events & customer education

Absolwentka Akademii Ekonomicznej na kierunku zarządzanie sprzedażą. Ukończyła także podyplomowe studia z marketingu internetowego na krakowskim AGH. Z FreshMailem związana od maja 2011 roku. Tworzy strategię promocji firmy i wdraża ją w życie. Organizatorka konferencji email marketingowej M@il My Day oraz eventów szerzących dobrą znajomość email marketingu i FreshMaila. Od współpracowników wymaga wiele, od siebie jednak jeszcze więcej. Prywatnie fanka dobrej kuchni. W firmie znana z genialnych nalewek, perfekcyjnych muffinów i dużej dawki ironii wymieszanej z sarkazmem.

Anna Łowczowska
Łukasz Hardek

Łukasz Hardek

Sales Manager

Łukasz jest związany z FreshMailem od 2012 roku. Doświadczenie zdobyte wcześniej w Onecie i Interii z powodzeniem wykorzystuje na polu email marketingu. Od lipca 2016 kieruje zespołem sprzedaży. Jest wielbicielem włoskiej kuchni, uzależnionym od gry w squasha i horrorów.

Zapisz się na warsztaty

Poranek z email marketingiem

Dziękujemy naszym partnerom