Poranek z email marketingiem

Aromatyczna kawa, pyszne ciastko i duża dawka wiedzy o nowych trendach w email marketingu.

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

Poranek z email marketingiem to spotkanie z ekspertami z zakresu email marketingu w swobodnej atmosferze przy kawie i ciastku. Jego celem jest inspirowanie marketerów do tworzenia jak najbardziej kreatywnych i efektywnych działań oraz szerzenie dobrych praktyk.

 

Najnowsza edycja poranków to 3 różne spojrzenia na email marketing.

Filip Kłodawski opowie o procesach w email marketingu, czyli  jak zaplanować kampanię szybko i skutecznie.

Artur Dąbrowski przedstawi 10 sprawdzonych sposobów na zwiększenie efektywności działań email marketingowych na rynku B2C.

Sprawdzone rozwiązania na wykorzystanie potęgi email marketingu na rynku B2B przybliży uczestnikom Paweł Sala.

 

Jesteś początkującym marketerem i chciałbyś uzupełnić swoją wiedzę z email marketingu? Mamy coś specjalnie dla Ciebie, szkolenie FreshMail na dzień dobry! Sprawdź, w pakiecie taniej!

 

Tematy prelekcji

Paweł Sala

CEO & Co-Founder FreshMail

Ekspert ds. email marketingu, trener, manager, konsultant. Z FreshMailem związany od zawsze. Autor wielu publikacji na temat email marketingu, a także podcastu Email [i] Marketing Współtwórca sukcesu wielu kampanii email marketingowych, wielokrotnie wyróżnianych i nagradzanych na takich konkursach jak Golden Arrow, WebStar czy Mixx Awards. Mówca na konferencjach branżowych oraz wykładowca wyższych uczelni. Szef grupy ds. email marketingu przy IAB Polska, członek Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego. Szef grupy roboczej IAB Polska ds email marketingu. Prywatnie fan podróży i skoków ze spadochronem.

Paweł Sala

Zapisz się na warsztaty

Poranek z email marketingiem