Paulina i Ania

Nadchodzi okres
świąteczny, bądź
bardziej skuteczny!

Mamy dla Ciebie propozycję! W tym gorącym okresie sprzedażowym skup się na sprzedaży i promocjach, a my damy Ci najlepsze narzędzia do skutecznej komunikacji i to jeszcze ze zniżką 40%.

sticker
Teraz 40% zniżki!

Kalendarz sprzedażowy 2020!

Czwarty kwartał dostarcza mnóstwo okazji do utrzymania relacji sprzedażowych z Twoim klientem. Najważniejsze daty to oczywiście:

Kalendarz okazji

A jeśli nie chcesz utonąć w morzu ofert najpopularniejszych świąt, to nie zapominajmy również o Andrzejkach (29.11), Barbórce (4.12), Dniu Pluszowego Misia (25.11),
czy o Dniu Ninja (5.12).

Mamy dla Ciebie wszystko, czego potrzebujesz do skutecznej komunikacji!

FreshMail to już nie tylko maile marketingowe. W tym gorącym okresie sprzedażowym mamy dla Ciebie dużo więcej- emaile API i SMTP, webinary, landing pages oraz naszą nowość FreshAds. Dzięki tym narzędziom wyciśniesz jeszcze więcej ze swoich kampanii i to w promocyjnej cenie!

Email marketing

  • na dowolny plan
  • przy zakupie na minimum 12 miesięcy

Płać za wysłane

  • na dowolną liczbę

Email API i SMTP
- umowa na czas 12 miesięcy- wówczas rabat 40% naliczany jest na 4 pierwsze miesiące trwania umowy
- umowa na 6 miesięcy- wówczas rabat 40% naliczany jest na 2 pierwsze miesiące trwania umowy

  • na dowolny plan

W email marketingu jesteśmy ekspertami!

Od 10 lat jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu bezpiecznej oraz skutecznej wysyłki kampanii mailowych. Potwierdzają to liczby!

1,5

Maile mld maili miesięcznie

+20

Mailezdobytych nagród

10

Mailelat doświadczenia

4,5

Maileocena na Captera

Poznaj opinie naszych klientów o FreshMailu:

Rafał Szymanski

Rafał Szymański

Specjalista digital marketingu i e-commerce

www.rafalszymanski.pl

Z FreshMailem jestem od zawsze - bez względu na to w jakiej firmie pracuję - FreshMail zawsze był moim wyborem numer jeden. Nie chodzi tylko o narzędzie, ale przede wszystkim o wiedzę i doświadczenie, jakim dysponują eksperci FreshMaila w email marketingu i nie tylko.
Michał Grabacki

Michał Grabacki

Head of Marketing Analytics

Onet.pl

FreshMail łączy w sobie idealnie dwie cechy- jest jednocześnie bardzo prosty w obsłudze i pozwala szybko i sprawnie wysłać wiadomość do naszych klientów, ale jednocześnie oferuje też całą gamę zaawansowanych funkcji, które stają się niezbędne przy tworzeniu bardziej skomplikowanych scenariuszy prowadzenia komunikacji z naszymi klientami.
Robert Kołacz

Robert Kołacz

Senior Digital Media Specialist

Nestle

Dzięki współpracy z FreshMailem udało nam się zrealizować wiele efektywnych kampanii, które są integralną częścią strategii marki Winiary w Internecie. To nie tylko bardzo dobry system do e-mail marketingu, ale przede wszystkim profesjonalny zespół, z jakim mamy przyjemność współpracować. Zlecając im pracę mamy pewność, że otrzymamy dobrze wykonane zadanie.