Ekstra dodatki za podpięcie karty Zgarnij 5% rabatu lub materiały premium

Ekstra dodatki za podpięcie karty - ikonografikaz kartą płatniczą Ekstra dodatki za podpięcie karty - ikonografika z kartą płatniczą

Podpięcie karty w planie subskrypcyjnym to wygoda, oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Nie bez powodu rozliczamy się w ten sposób z Netflixem, Spotify czy Adobe. A jeśli jeszcze nie korzystasz z FreshMaila, dojdzie jeszcze jedna korzyść: świetny system do obsługi Twoich kampanii e-mail marketingowych.

Wiemy, że może ciekawić Cię bardziej obszerne wyjaśnienie, jak działa mechanizm podpięcia karty, więc przygotowaliśmy dla Ciebie wpis.

Dowiedz się więcej:
Po co podpinać kartę? 5 najważniejszych korzyści

Jak działa nasza promocja? Wykupujesz subskrypcję, podpinasz kartę i odbierasz bonusy. W przypadku wybrania rozliczenia miesięcznego, otrzymujesz 5% rabatu na płatność za FreshMaila od drugiej opłaconej faktury VAT. W przypadku rozliczenia rocznego, zyskujesz materiały premium, a po roku doślemy Ci dodatkową dawkę wiedzy.

Ekstra dodatki za podpięcie karty - ikonografika z kartą płatniczą

Najczęściej zadawane pytania

  • Jak odebrać bonus?

    Kup dowolny plan subskrypcyjny oraz plan wsparcia i wybierz płatność kartą jako sposób płatności, a otrzymasz 5% rabatu na plan subskrypcyjny lub dostęp do materiałów premium.
  • Czy to promocja dla nowych klientów?

    Nie, promocja obowiązuje dla nowych i obecnych klientów.
  • Czy promocję można łączyć z innymi promocjami, które oferuje FreshMail?

    Promocji nie można łączyć.