Zleć nam odtworzenie 1 szablonu e-maila i 1 formularza z FreshMaila w MailerLite

Zleć nam odtworzenie 1 szablonu e-maila i 1 formularza z FreshMaila w MailerLite

Jeśli korzystasz z FreshMaila i myślisz o migracji do MailerLite, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Wiemy, jak ważne są Twoje kampanie e-mail. Dlatego każdy aktualny klient FreshMaila może skorzystać z naszej darmowej pomocy. Chętnie stworzymy 2 projekty w MailerLite, opierając się na tych, które już masz we FreshMailu. Co więcej, nie musisz się martwić o techniczne kwestie. Stworzyliśmy dedykowany zespół ds. migracji, który zajmie się tworzeniem szablonów za Ciebie. Nasi eksperci i ekspertki z FreshMaila i MailerLite łączą siły, aby zapewnić Ci jeszcze lepsze przejście do nowego narzędzia.

Utrzymaj oryginalny charakter swojej marki i zyskaj dostęp do nowych funkcji w MailerLite, takich jak: automatyzacje, Generator tematów AI, Inteligentna wysyłka i więcej!

Jakie projekty stworzysz z naszą pomocą?

Aktualni klienci FreshMaila mogą liczyć na odbudowanie:

  • 1 szablonu newslettera,
  • 1 formularza zapisu.

To oznacza, że nie tylko zachowasz ciągłość wybranej kampanii, ale także utrzymasz komunikację z Twoimi odbiorcami.

Podejmiemy wszelkie możliwe starania, aby nowe szablony były jak najbardziej zbliżone do oryginałów. Nie możemy zagwarantować identycznego wyglądu szablonów ze względu na różnice między systemami FreshMaila i MailerLite. Chociaż nie gwarantujemy identyczności, możemy zapewnić, że nowe szablony zostaną utworzone zgodnie z dobrymi praktykami e-mail marketingu.

Użyj formularza i już teraz przenieś 2 szablony z FreshMaila do MailerLite!

Projekty zostaną wykonane w ciągu 2 dni roboczych od potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. Jeśli masz więcej projektów do przeniesienia lub chcesz skorzystać z dodatkowych usług, skontaktuj się z nami przez e-mail: migracja@freshmail.pl, aby omówić dostępne opcje płatne. Jesteśmy tu, aby pomóc!

Potrzebujesz dodatkowych porad?
Skorzystaj z wiedzy ekspertek i ekspertów MailerLite

Szukasz konsultacji w zakresie strategii e-mail marketingowej? Potrzebujesz pomocy w projektowaniu newslettera? A może masz inne pytanie, które Cię nurtuje? Zajrzyj do naszego katalogu certyfikowanych ekspertek i ekspertów.

MailerLite