Zleć nam odtworzenie 1 szablonu e-maila i 1 formularza z FreshMaila w MailerLite

Zleć nam odtworzenie 1 szablonu e-maila i 1 formularza z FreshMaila w MailerLite

Jeśli korzystasz z FreshMaila i myślisz o migracji do MailerLite, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Wiemy, jak ważne są Twoje kampanie e-mail. Dlatego każdy aktualny klient FreshMaila może skorzystać z naszej darmowej pomocy. Chętnie stworzymy 2 szablony w MailerLite, opierając się na tych, które już masz we FreshMailu. Co więcej, nie musisz się martwić o techniczne kwestie. Stworzyliśmy dedykowany zespół ds. migracji, który zajmie się tworzeniem szablonów za Ciebie. Nasi eksperci i ekspertki z FreshMaila i MailerLite łączą siły, aby zapewnić Ci jeszcze lepsze przejście do nowego narzędzia.

Utrzymaj oryginalny charakter swojej marki i zyskaj dostęp do nowych funkcji w MailerLite, takich jak: automatyzacje, Generator tematów AI, Inteligentna wysyłka i więcej!

Jakie szablony stworzysz z naszą pomocą?

Aktualni klienci FreshMaila mogą liczyć na odbudowanie:

  • 1 szablonu newslettera,
  • 1 szablonu formularza zapisu.

To oznacza, że nie tylko zachowasz ciągłość wybranej kampanii, ale także utrzymasz komunikację z Twoimi odbiorcami.

Odbudowie podlegają tylko szablony i formularze przygotowane za pomocą FreshMail Designera. Podejmiemy wszelkie możliwe starania, aby nowe szablony były jak najbardziej zbliżone do oryginałów. Nie możemy zagwarantować identycznego wyglądu szablonów ze względu na różnice między systemami FreshMaila i MailerLite. Chociaż nie gwarantujemy identyczności, możemy zapewnić, że nowe szablony zostaną utworzone zgodnie z dobrymi praktykami e-mail marketingu.

Użyj formularza i już teraz przenieś 2 szablony z FreshMaila do MailerLite!

Szablony zostaną wykonane w ciągu 2 dni roboczych od potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. Jeśli masz więcej projektów do przeniesienia lub chcesz skorzystać z dodatkowych usług, skontaktuj się z nami przez e-mail: migracja@freshmail.pl, aby omówić dostępne opcje płatne. Jesteśmy tu, aby pomóc!

Potrzebujesz dodatkowych porad?
Skorzystaj z wiedzy ekspertek i ekspertów MailerLite

Szukasz konsultacji w zakresie strategii e-mail marketingowej? Potrzebujesz pomocy w projektowaniu newslettera? A może masz inne pytanie, które Cię nurtuje? Zajrzyj do naszego katalogu certyfikowanych ekspertek i ekspertów.

MailerLite