Poranek z email marketingiem

Zapisz się na szkolenie

Aromatyczna kawa, pyszne ciastko i duża dawka wiedzy o email marketingu.

LOKALIZACJA: Bar Atelier, Plac Nowy 7 

BRAK MIEJSC

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

Poranek z email marketingiem to spotkanie z ekspertami z zakresu email marketingu w swobodnej atmosferze przy kawie i ciastku. Jego celem jest inspirowanie marketerów do tworzenia jak najbardziej kreatywnych i efektywnych działań oraz szerzenie dobrych praktyk.

Anna Łowczowska Head of events & customer education @FreshMail

7 grzechów głównych w email marketingu

Anna Łowczowska opowie jakich grzechów się wystrzegać, żeby nie wylądować w email marketingowym piekle. Dowiesz się jak sprawić, aby Twoi odbiorcy odbiorcy poczuli, że otaczasz ich troską, dzięki czemu zapewnisz sobie wieczne zaangażowanie.

Karolina Gnat HR Manager @FreshMail

Czy email marketing mi pasuje? Jak dopasować email marketing do swojej branży.

Z roku na roku email marketing daje nam coraz więcej możliwości dotarcia do klienta. Personalizacja, treści dynamiczne, zaawansowana segmentacja i inne funkcjonalności, pozwalają na stworzenie komunikatów właściwie dla każdej z branż. Karolina Gnat podczas swojej prezentacji pokaże na co w email marketingu zwrócić największą uwagę tak, by dostosować go do wymagań rynku i indywidualnych preferencji konkretnego sektora.

Łukasz Hardek  Sales Manager @FreshMail

Jak nie trafić do spamu?

Piękne mailingi, chwytliwe tematy, odpowiedni nadawca - te rzeczy są szalenie ważne, jednak na nic się zdadzą, jeżeli wasze maile nie będą trafiały do odbiorców. Łukasz Hardek opowie jak zwiększyć dostarczalność swoich wiadomości i tym samym dotrzeć do większej liczby odbiorców.

Renata Gajoch-Bielecka Content Manager @FreshMail

Social media i email marketing - wrogowie czy przyjaciele?

Social media i email marketing na pozór mają ze sobą niewiele wspólnego. Media społecznościowe służą głównie do budowania pozytywnych relacji z klientami, a email marketing kojarzy się jako świetne narzędzie do sprzedaży. Renata Gajoch-Bielecka pokaże jak połączyć te działania i prowadzić efektywne kampanie na styku tych dwóch kanałów.

Tematy prelekcji

Anna Łowczowska

Head of events & customer education

Absolwentka Akademii Ekonomicznej na kierunku zarządzanie sprzedażą. Ukończyła także podyplomowe studia z marketingu internetowego na krakowskim AGH. Z FreshMailem związana od maja 2011 roku. Tworzy strategię promocji firmy i wdraża ją w życie. Organizatorka konferencji email marketingowej M@il My Day oraz eventów szerzących dobrą znajomość email marketingu i FreshMaila. Od współpracowników wymaga wiele, od siebie jednak jeszcze więcej. Prywatnie fanka dobrej kuchni. W firmie znana z genialnych nalewek, perfekcyjnych muffinów i dużej dawki ironii wymieszanej z sarkazmem.

Anna Łowczowska
Karolina Gnat

Karolina Gnat

HR Manager

Absolwentka AGH na Wydziale Zarządzania.  FreshMailowe szeregi zasiliła wraz z nadejściem 2014 roku. Jest Project Managerem i wspiera swoimi zadaniami zarówno dział marketingu jak i samego Pawła Salę. Od czerwca 2016 zajmuje się również HRami. Współorganizuje szkolenia i konferencje z email marketingu, rekrutuje nowe szeregi FreshMaila i dba o jego empolyer branding. Ma zawsze coś do powiedzenia i nie rozstaje się z uśmiechem. Pasjonatka zdrowego trybu życia i dobrego europejskiego kina.

Łukasz Hardek

Sales Manager

Łukasz jest związany z FreshMailem od 2012 roku. Doświadczenie zdobyte wcześniej w Onecie i Interii z powodzeniem wykorzystuje na polu email marketingu. Od lipca 2016 kieruje zespołem sprzedaży. Jest wielbicielem włoskiej kuchni, uzależnionym od gry w squasha i horrorów.

Łukasz Hardek
Renata Gajoch-Bielecka

Renata Gajoch-Bielecka

Content Designer

We FreshMailu objęła stanowisko Content Designera. Posiada 3 letnie doświadczenie w branży B2B. Zafascynowana m.in. Real Time Marketingiem, Augmented Reality i trendami marketingowymi w B2B. Zwolenniczka kreatywnego podejścia do email marketingu.

Dziękujemy naszym patronom

Zapisz się na warsztaty

Poranek z email marketingiem

Dziękujemy naszym partnerom

Bar Atelier
Plac Nowy 7
31-056 Kraków

Jak dojechać?