Mail My Day

Już 10 i 11 kwietnia w Warszawie odbędzie się 7. edycja M@il My Day konferencji o email marketingu i nie tylko. Nie może Cię tam zabraknąć!

Tematy prelekcji

Paweł Sala

CEO & Co-Founder FreshMail

Ekspert ds. email marketingu, trener, manager, konsultant. Z FreshMailem związany od zawsze. Autor wielu publikacji na temat email marketingu, a także podcastu Email [i] Marketing Współtwórca sukcesu wielu kampanii email marketingowych, wielokrotnie wyróżnianych i nagradzanych na takich konkursach jak Golden Arrow, WebStar czy Mixx Awards. Mówca na konferencjach branżowych oraz wykładowca wyższych uczelni. Szef grupy ds. email marketingu przy IAB Polska, członek Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego. Szef grupy roboczej IAB Polska ds email marketingu. Prywatnie fan podróży i skoków ze spadochronem.

Paweł Sala
Milena Dziedzic

Milena Dziedzic

Key Account Manager

Magdalena Szyjka

Account Manager

Magdalena Szyjka
Renata Gajoch-Bielecka

Renata Gajoch-Bielecka

Content Manager

Marketer z zamiłowania i z zawodu. We FreshMailu zajmuje się m.in. prowadzeniem projektów marketingowych, pisaniem tekstów i kampaniami lead generation. Dąży do złotego środka między kreatywnymi, a efektywnymi kampaniami marketingowymi. Prywatnie fanka wszelakiego słowa pisanego - od klasyków po literaturę faktu.

Patrycja Górnicka

Account Manager

Patrycja Górnicka
Bartłomiej Podolecki

Bartłomiej Podolecki

Zapisz się na warsztaty

Mail My Day

Obserwuj nas: