Usługi na start

Chcesz rozpocząć komunikację email marketingową, ale nie wiesz, od czego zacząć? Pomożemy Ci zrobić ten pierwszy krok! Dzięki temu pozyskasz wartościowe maile, zaczniesz działać na swojej liście już od pierwszej wysyłki oraz zachwycisz subskrybentów profesjonalnym szablonem wiadomości.


Porozmawiajmy

Dzięki nam:

Zaoszczędzisz czas
Twoje działania email marketingowe będą zgodne z RODO
Otrzymasz profesjonalną usługę, przygotowaną przez naszych specjalistów

Stworzymy formularz zapisu na newsletter i przygotujemy maile powitalne

Chcesz rozpocząć komunikację email marketingową, ale nie wiesz, od czego zacząć? Pomożemy Ci zrobić ten pierwszy krok. Dzięki temu pozyskasz wartościowe maile i zaczniesz działać na swojej liście już od pierwszej wysyłki.

W ramach pakietu:

 • Przygotujemy i ustawimy na Twojej stronie profesjonalny formularz zapisu do newslettera zgodnego z prawem i dobrymi praktykami email marketingowymi
 • Stworzymy i uruchomimy dedykowaną wiadomość powitalną dla nowych subskrybentów, dopasowaną do charakteru Twojej branży i potrzeb nowych odbiorców
Odpowiednio ustawiony formularz, szczególnie w formie pop-upu, pozwoli zwiększyć Twoją bazę mailową nawet 3 krotnie! Dbając o bezpieczeństwo Twojej listy, nasze formularze są zawsze w modelu double opt-in. Oznacza to, że zbierzesz adresy wartościowe, potwierdzone i przede wszystkim warte dalszych działań marketingowych. Pierwszym takim działaniem jest mail powitalny, którego wskaźnik otwieralności osiąga nawet 50%. Profesjonalnie i estetycznie przygotowany przez naszych specjalistów pozwoli Ci budować relacje z subskrybentem już od pierwszych chwil.
Dlaczego warto?
cena:
3000 zł netto
Zapytaj o ten pakiet

Przygotujemy profesjonalny szablon newslettera

Potrzebujesz ładny szablon newslettera, ale nie masz czasu ani umiejętności by stworzyć go samemu? Zleć jego wykonanie specjalistom z FreshMaila. Ich wprawne oko wie, gdzie umieścić przycisk CTA, żeby odbiorcy chętnie klikali, jakich kolorów użyć, żeby całość kreacji była spójna i estetyczna, czy jak ułożyć elementy, żeby klient chętniej skorzystał z oferty.

W ramach pakietu:

 • Zaprojektujemy lub dostosujemy szablon newslettera zgodnie z identyfikacją wizualną Twojej firmy
 • Otrzymasz szablon, który dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu przyniesie Ci jak największą konwersję z wysyłanych kampanii
 • Przygotowany przez nas szablon będziesz mógł potem łatwo edytować i dostosowywać do swoich potrzeb
 • Badania eyetrackingowe wskazują, że różne umieszczenie kluczowych elementów w newsletterze wiąże się z lepszym lub gorszym zauważeniem ich przez odbiorców. A przez to na wzrost lub spadek konwersji. Pracujący we FreshMailu graficy mają tę wiedzę i umiejętnie wykorzystują ją w projektowanych szablonach.
  Dlaczego warto?
  cena:
  od 1000 zł netto
  Zapytaj o ten pakiet

Ustawimy ścieżki autoresponderów

Lista Twoich klientów rośnie, a Ty chcesz odpowiednio obsłużyć każdego z nich? Nie trać swojego czasu na każdorazowe analizowanie zachowania i odpowiadanie na niedopasowaną komunikacją. Dziś zrobią to za Ciebie autorespondery.

W ramach pakietu:

 • Spośród dostępnych we FreshMailu autoresponderów wybierzemy te, które najlepiej pasują do Twojej branży i wyznaczonych przez Ciebie celów
 • Ustawimy do 10 automatycznych wiadomości, które będą odpowiadać na konkretne zachowania Twoich odbiorców
 • Podzielimy się z Tobą ekspercką wiedzą, jak przygotować ścieżki autoresponderów, żeby przynosiły efekty
Automatyzacja maili to obecnie najbardziej rozwijana dziedzina email marketingu. Generuje 2 razy więcej konwersji niż zwykłe kampanie mailowe, mimo że jest wykorzystywana zdecydowanie rzadziej. Nasi specjaliści wiedzą, jak ją przygotować, żeby przynosiła oczekiwane efekty. Pamiętaj, że wykorzystywanie autoresponderów pozwala też na znaczną oszczędność czasu, bo raz przygotowane wiadomości będą automatycznie wysyłane do odbiorcy po wykonaniu przez niego jakiegoś zadania. On otrzyma to, czego oczekuje i potrzebuje, a Ty zyskasz sprawdzone narzędzie.
Dlaczego warto?
cena:
2000 zł netto
Zapytaj o ten pakiet

Zintegrujemy Twoje konto FreshMail z Google Analytics

Mierzysz efektywność swoich działań w Google Analytics? Może warto więc połączyć dane tam pozyskiwane z raportami we FreshMailu i tworzyć takie maile, które najpełniej odpowiedzą na oczekiwania odbiorców?

W ramach pakietu:

 • Zintegrujemy Twoje konto we FreshMailu z Google Analytics lub Google Tag Managerem
 • Pomożemy wybrać odpowiednie cele i pokażemy, jak je ustawić w Google Analytics lub Google Tag Managerze
 • Przygotujemy i ustawimy 2 automatyczne wiadomości wysyłane po realizacji tych celów
Połączenie tych danych daje Ci możliwość lepszego dopasowania komunikacji do potrzeb i zachowań Twoich odbiorców, czyli zaawansowaną personalizację. Według DMA, personalizowane i targetowane maile generują 58% przychodów, z kolei statystyki Aberdeen pokazują, że personalizacja zwiększa wskaźnik kliknięć o średnio 14%. Dlatego im więcej danych o odbiorcach wykorzystujesz, tym lepiej dla Twojego biznesu.
Dlaczego warto?
cena:
1000 zł netto
Zapytaj o ten pakiet

Pomożemy Ci przenieść swoje listy do FreshMaila

Domyślamy się, jakie możesz mieć obawy przed zmianą systemu do email marketingu: że stracisz dane, swoje ustawienia, wypracowane modele… Ale nie martw się, przeniesiemy wszystkie Twoje dane do naszego systemu w taki sposób, żeby zachować wszystkie dotychczasowe ustawienia, korzystanie z FreshMaila było proste, a zmiana systemu nieinwazyjna.

W ramach pakietu:

 • Przeniesiemy wszystkie Twoje dane do systemu FreshMail, z zachowaniem wszystkich dotychczasowych ustawień
Co wyróżnia FreshMail na tle innych systemów do email marketingu? Przede wszystkim to, że dbamy o Twój sukces. Dlatego oferujemy wsparcie Biura Obsługi Klienta 24/7, możliwość szybkiego uzyskania pomocy przez telefon, email lub czat, dedykowani Accounci dla naszych klientów i wiele innych usług.
Dlaczego warto?
cena:
do uzgodnienia
Zapytaj o ten pakiet

Przeprowadzimy dedykowane szkolenia

Marketing internetowy zmienia się w zaskakującym tempie. Aby nie zostać w tyle Ty oraz Twój zespół musicie się ciągle rozwijać. Dlatego oferujemy Ci dedykowane szkolenia zarówno z aplikacji FreshMail, jak również najlepszych praktyk w email marketingu.

W ramach pakietu:
Pomożemy wdrożyć email marketing do Twojej firmy i nauczymy, jak wykorzystywać ten kanał komunikacji, aby przynosił jak największe efekty.

Proponujemy trzy formy szkoleń, prowadzonych przez naszych konsultantów:

 • Szkolenia online (webinaria) z obsługi systemu FreshMail
 • Zaawansowane warsztaty prowadzone w siedzibie firmy
 • Dedykowane szkolenie i warsztaty prowadzone w siedzibie firmy, dostosowane do potrzeb i specyfiki branży, w której działasz
Email marketing daje najlepsze efekty, gdy jest dostosowany do potrzeb i charakteru danej branży. Dzięki naszym szkoleniom poznasz najlepsze praktyki w email marketingu. Znając zaawansowane funkcje FreshMaila będziesz mógł wykorzystać maksimum jego możliwości, otrzymując zwrot z inwestycji na poziomie nawet 3 800%.
Dlaczego warto?
cena:
do uzgodnienia
Zapytaj o ten pakiet

Skuteczność poparta wynikami

Zapoznaj się z przykładowymi case-studies

Dr Tusz
TUI
Diamonds Factory
BdSklep

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!


Lub skontaktuj się bezpośrednio:

(+48) 12 617 60 10 sprzedaz@freshmail.pl
20 nagród
Najczęściej nagradzania
agencja email marketingu
w Polsce
10 lat
Od dekady doradzamy
jak wykorzystać
email marketing
5 /5
Najwyższa ocena skuteczności projektów według badania Media&Marketing Polska