Audyt i Szkolenia

Czasami warto spojrzeć na działania marketingowe oczami innych osób, a także czerpać z wiedzy tych, którzy w branży email marketingowej działają od lat. Dzięki temu zyskasz świeże podejście i mnóstwo nowych pomysłów. Dlatego oferujemy Ci audyt strony pod kątem zbierania leadów oraz dedykowane szkolenia z email marketingu.


Porozmawiajmy

Dzięki nam:

Dowiesz się, czy sprawnie zbierasz adresy mailowe przez swoją stronę internetową
Zdobędziesz ekspercką wiedzę potrzebną w email marketingu
Poznasz możliwości systemu FreshMail od A do Z

Audyt działań email marketingowych

Średnie ROI (zwrot z inwestycji) z email marketingu wynosi 3600%. Ale pod jednym warunkiem – że działania są prowadzone poprawnie. Specjaliści z FreshMaila dokładnie zbadają, czy Twoja strona zachęca do pozostawienia maila oraz czy wykorzystujesz w pełni możliwości email marketingu.

Przygotujemy dla Ciebie różne pakiety usług, które w zależności od Twoich potrzeb będą obejmować:

  • Analizę działań na stronie pod kątem zbierania adresów email (w tym stron potwierdzających zapis) oraz optymalizację pod kątem generowania leadów
  • Audyt szablonu i komunikacji email marketingowej (uwzględniając: czas i częstotliwość wysyłek, poprawność techniczną szablonu, testy A/B, segmentację listy)
  • Rekomendację dalszych działań w formie raportu
FreshMail działa na rynku email marketingu od prawie 10 lat i przez ten okres pomogliśmy tysiącom naszych klientów. Wiemy, jak powinien wyglądać poprawny formularz zapisu, jakie elementy zawierać, aby pozyskiwane maile były wartościowe dla Twojego biznesu. Chętnie podzielimy się tą wiedzą, podpowiadając również, jakie działania należy podjąć, by utrzymać wysokie zaangażowanie subskrybentów.
Dlaczego warto?
Zapytaj o ten pakiet

Dedykowane szkolenia z email marketingu

Uważamy, że jednym z najlepszych sposobów nauki jest działanie. Szczególnie gdy w grę wchodzi poznanie najskuteczniejszych działań email marketingu czy systemu, jakim jest FreshMail. Nasi szkoleniowcy podpowiedzą najlepsze rozwiązania, a także pokażą, jak wykorzystać funkcje naszego systemu. Otrzymasz dużą porcję merytorycznej wiedzy i zero “lania wody”.

W zależności od indywidualnych potrzeb, usługa obejmie:

  • Szkolenie z najlepszych działań email marketingowych, pełne merytoryki i przykładów z życia wziętych
  • Kompleksowe wprowadzenie do systemu FreshMail wraz z omówieniem funkcji zaawansowanych
  • Szkolenie odbędzie się w siedzibie Twojej firmy
Indywidualne szkolenia, prowadzone z myślą o konkretnych potrzebach danej firmy, dają więcej możliwości poznania kluczowych działań email marketingowych. Dowiesz się nie tylko o samym FreshMailu, ale też o tym, jakie funkcje i działania najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie. Nasi instruktorzy odpowiedzą na Twoje pytania i wyjaśnią, jakie techniki sprawdzają się w konkretnych branżach. Poznasz email marketing od A do Z od tych, którzy pracują z tym narzędziem na co dzień.
Dlaczego warto?
Zapytaj o ten pakiet

Skuteczność poparta wynikami

Zapoznaj się z przykładowymi case-studies

Dr Tusz
TUI
Diamonds Factory
BdSklep

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!


Lub skontaktuj się bezpośrednio:

(+48) 12 617 60 10 sprzedaz@freshmail.pl
20 nagród
Najczęściej nagradzania
agencja email marketingu
w Polsce
10 lat
Od dekady doradzamy
jak wykorzystać
email marketing
5 /5
Najwyższa ocena skuteczności projektów według badania Media&Marketing Polska