Jak dodawać ręcznie adresy do listy odbiorców?

FreshMail daje Ci możliwość wyboru sposobu, za pomocą którego chcesz wgrać zebraną przez siebie listę odbiorcówLista odbiorcówBaza danych zawierająca adresy email odbiorców, którzy wyrazili zgodę na przesyłanie przez dysponującego listą wiadomości komercyjnych.   do systemu.

Jednym z nich jest wpisywanie ręczne. Opcja ta jest bardzo prosta, ale sprawdza się jedynie w sytuacjach, jeśli masz kilka adresów i chcesz szybko stworzyć listę do wysyłki lub dodać kilka adresów do już istniejącej.

Jak to zrobić?

Po utworzeniu listy w zakładce “OdbiorcyOdbiorcaOsoba, która wyraźnie poprosi o dołączenie do listy odbiorców, np. przez wypełnienie formularza zapisu do newslettera i wyrazi zgodę na otrzymywanie wiadomości.  ” i odpowiednim jej nazwaniu możesz wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób dodawania adresów. W tym przypadku wybieramy opcję “Wpisz ręcznie”.

W ten sposób możesz za jednym razem dodać maksymalnie 1000 odbiorców. W jednej linii może znajdować się tylko jeden adres, dlatego po każdym z nich naciśnij Enter. Możesz również dodać dodatkowe dane, oddzielając je od adresu przecinkiem. Pamiętaj, aby dane umieszczać w takiej samej kolejności, aby system mógł je później odpowiednio przyporządkować.

Musisz pamiętać, że dane oddzielone przecinkiem zostaną automatycznie podzielone na poszczególne kolumny. Po kliknięciu “Importuj” system poprosi Cię o nazwanie ich (np. email, imię, miasto).

I właśnie w tak prosty sposób dodałeś odbiorców do swojej listy :)