Dlaczego muszę podawać swoje dane, aby wysłać kampanię?

Lubimy wiedzieć z kim pracujemy, dlatego też każdy, kto chce skorzystać z FreshMaila i za jego pośrednictwem wysłać maile do swoich odbiorców musi się nam przedstawić. Niezbędne jest podanie adresu fizycznego firmy lub adresu osoby fizycznej. Ty też musisz to zrobić, aby wysłać kampanię.

Dlaczego należy wpisać dane?

Musimy wiedzieć, że jesteś prawdziwym użytkownikiem naszego systemu. Wprowadziliśmy we FreshMailu praktykę przedstawiania się i ujawniania adresu jako część naszej Polityki antyspamowej.

Gdzie należy wpisać dane?

Tworząc pierwszą kampanię na swoim koncie zostaniesz proszony o uzupełnienie swoich danych kontaktowych (fizyczny adres kontaktowy), żeby móc wysłać wiadomość.

wysyłanie kampanii

Po stworzeniu pierwszej kampanii a przed jej wysłaniem pojawi się nowe okno, o którego uzupełnienie zostaniesz poproszony.

dane firmy

Należy wpisać informacje dotyczące Twojego: Kraju, Miejscowości, Adresu i Kodu pocztowego. Wpisz dane swojej firmy lub swoje.

dane firmy uzupelnione

Polityka AntySpamowa FreshMaila

Warto abyś zapoznał się również z innymi wytycznymi naszej Polityki antyspamowej. By zasięgnąć więcej informacji na ten temat, sprawdź ten link.