Jak to zrobić

Jak włączyć funkcję Gmail Promotions Annotation i wyróżnić kampanię w zakładce „Oferty”   Czytaj więcej

Według raportu Email marketing w liczbach 2018 już 50,21% użytkowników poczty elektronicznej ma założoną skrzynkę pocztową na Gmailu. Wielu z Twoich subskrybentów zapewne również korzysta z rozwiązania Google. Wiążę się z tym jedna ważna kwestia. Gmail dzieli otrzymywane wiadomości na trzy sekcje: Główne, Społeczności i Oferty. Wysyłając kampanie mailingowe z promocjami (i nie tylko) do […]


Mail Guard – zweryfikuj adresy w swojej bazie i uniknij problemów z dostarczalnością   Czytaj więcej

Jeśli nie korzystasz z modelu zapisu double opt-in część adresów w Twojej bazie może być niepoprawna. Wysyłka przeprowadzona na taką listę niekorzystnie wpływa na Twoją reputację jako nadawcy wiadomości i i dostarczalność. Mail Guard to narzędzie, które stworzyliśmy, abyś mógł sprawdzić jakość swojej bazy mailingowej już na etapie importu adresów, zanim jeszcze przeprowadzisz pierwszą wysyłkę. Zobacz jak działa w praktyce.


Rekord SPF – jak skonfigurować domenę, aby poprawić dostarczalność wiadomości?   Czytaj więcej

To, w jaki sposób skonfigurowana jest Twoja domena, może mieć wpływ na dostarczalność wiadomości do odbiorców kampanii. Jest to spowodowane zabezpieczeniami serwerów pocztowych, które odbijają maile sprawiające wrażenie fałszywych. Ma to na celu ochronę użytkowników przed spamem. Z tego poradnika dowiesz się, jak skonfigurować swoją domenę, aby działać w zgodzie z zabezpieczeniami antyspamowymi i zwiększyć dostarczalność swoich wiadomości.


Jaki adres mailowy wpisać w polu „email nadawcy”?   Czytaj więcej

Użycie darmowego adresu email jako adresu nadawcy mailingu może powodować znaczący spadek dostarczalności wiadomości. Dzieje się tak ze względu na działania zabezpieczające, podjęte w ostatnim czasie przez wielu dostawców darmowej poczty elektronicznej (m.in.: Gmail, Yahoo, Hotmail, AOL, Onet, WP, itp.) Aby wyjaśnić na czym owe działania polegają oraz jakie adresy nadawcy będą w tym wypadku „bezpieczne”, stworzyliśmy dla Ciebie ten poradnik.


Jak korzystać z autorespondera “Zapis na listę odbiorców”?   Czytaj więcej

Jeśli chcesz, by odbiorca po zapisaniu się na listę otrzymał kilka wiadomości, np. z kolejnymi częściami Twojego szkolenia czy oferty, wybierz autoresponder “Zapis na listę odbiorców”. Jest to funkcja zautomatyzowania wysyłek. Przy pomocy kilku autoresponderów tego typu jesteś w stanie stworzyć swego rodzaju “kolejkę” wiadomości, które otrzyma odbiorca po zapisaniu się do Twojej listy odbiorców.