Black Week

To nasza największa promocja w tym roku!

Wybierz ofertę, która najlepiej pasuje do Twojego biznesu:

  • -40% na roczny plan subskrypcyjny z kodem: 40FM
  • -20% na pakiet „Płać za wysłane” z kodem: 20FM

Gorący okres sprzedażowy, który rozpoczyna się wraz z Black Friday i trwa aż do końca roku, to świetny moment, aby zwiększyć przychody swojej firmy. Doskonałym sposobem na to jest wysyłka kampanii mailowych. Szczególnie, że aż 77% internautów w Polsce kupuje online.1 Promocja obowiązuje w dniach: 22-26 listopada 2021.

Nie ma się co zastanawiać, tu trzeba działać!

Najczęściej zadawane pytania

Co oznacza „plan subskrypcyjny”?

Jest to plan abonamentowy, w przypadku którego płacisz określoną kwotę za przechowywanie określonej wielkości bazy oraz tego, jakie funkcje dodatkowe chcesz używać. W tym planie możesz wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości do określonej wcześniej liczby odbiorców.

+
-
Co oznacza pakiet „Płać za wysłane”?

W przypadku planu „Płać za wysłane” wykupujesz jednorazowo określoną liczbowo paczkę wiadomości, które możesz wykorzystać dowolnie w ciągu roku.

+
-
Który pakiet lepiej pasuje do mojego biznesu?

Jeśli prowadzisz regularną komunikację ze swoimi subskrybentami oraz gdy zależy Ci na dodatkowych opcjach (np. możliwość przeprowadzenia webinarów, zbudowania landing page, czy usługi doradcze) to polecamy plan subskrypcyjny.

Z kolei gdy wysyłasz wiadomości nieregularnie i zależy Ci głównie na email marketingu, pakiet „Płać za wysłane” będzie idealnie odpowiadał na Twoje potrzeby.

+
-
Jak można skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji musisz założyć bądź posiadać konto testowe we FreshMailu. Kliknij w prawy górny róg (awatar Twojego konta) i następnie wybierz zakładkę Płatności (albo wejdź bezpośrednio w ten link). Wybierz pakiet, który Cię interesuje, a następnie na samym dole, pod Szczegółami zamówienia, znajdziesz pole do wpisania kodu. Wpisz kod, kliknij w przycisk Zweryfikuj kod i sprawdź, czy rabat naliczył się poprawnie

Jeśli jesteś klientem na płatnym pakiecie, wejdź do zakładki Płatności i tam dowiesz się szczegółów. Pamiętaj - promocja Black Week nie łączy się z innymi promocjami!

+
-
Czy trzeba zapłacić z góry, czy można rozłożyć to na płatności miesięczne?

W przypadku promocji -40% na roczny plan subskrypcyjny, musisz zapłacić z góry na rok. W przypadku promocji -20% na pakiet „Płać za wysłane”, wykupujesz paczkę wiadomości, za które również płacisz z góry.

+
-
Czy jak mam założone konto testowe, w którym mam wgraną bazę lub stworzony szablon wiadomości, a potem wykupię pakiet, to wszystkie moje ustawienia zostają?

Jeśli wykupisz plan płatny na ten sam login (wykupujesz plan w obrębie tego samego konta), na który zostało założone konto testowe, to tak - wszystkie ustawienia zostaną.

+
-